Zaloguj się do konta

Karta wędkarska Ostrowiec.

utworzono: 2013/05/09 14:42
ferai

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć ile będzie kosztowało mnie wyrobienie karty. Mam 20 lat i z tego co mi wiadomo to obowiązują mnie jakieś zniżki. Nie mogę się połapać w tym co jest na stronie kół wędkarskich. Dlatego proszę o pomoc... Mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim [2013-05-09 14:42]

Jack14

Naście razy było tutaj na tym forum.

Żeby otrzymać kartę wędkarską należy zdać egzamin i z pismem poswiadczającym zdanie plus zdjęcie udać się do stosownego Urzędu.

Koszty egzaminu są różne w róznych regionach (instytucjach) kraju tak samo zdjęcie. 

[2013-05-09 16:42]

okon8990

zniżki chyba nie ale koszt to ok. 100zł może więcej a potem z tego co pamiętam 55zł rocznie albo więcej [2013-08-14 17:00]

Jack14

Z tego co ja wiem to opłata za Kartę Wędkarską w Urzędzie to od 10 do 15 zł. [2013-08-14 17:14]

jurek

Jack14

Naście razy było tutaj na tym forum.

Żeby otrzymać kartę wędkarską należy zdać egzamin i z pismem poswiadczającym zdanie plus zdjęcie udać się do stosownego Urzędu.

Koszty egzaminu są różne w róznych regionach (instytucjach) kraju tak samo zdjęcie.

=======================================================================

Należy odróżnić kartę wędkarską od legitymacji członkowskiej.

Kolega Jack14 już wiele razy pisał o tym .

[2013-08-17 13:25]

Roxola

Podstawowa - młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat     33 złOkręgowa ulgowa                                                              56 złWpisowe                                                                          25 złOpłata egzaminacyjna                                                         25 złWydanie legitymacji                                                             5 zł
                                                                           __________________                                                                                    144 zł                                                                                   + 10 zł i zdjęcie w Urzędzie
http://www.ostrowiechuta.pzw.org.pl/cms/8675/oplaty

[2013-08-19 20:02]