Zaloguj się do konta

Karta Wędkarska - jaki okręg?

utworzono: 2013/01/13 20:11
patryk6patryk

Witam.
Mam pytanko. mam zamiar jutro wyrobic karte wedkarska i nie wiem czy musze cos do niej dokladac. tzn. jestem z lecznej ale czesto lowie w okolicach opola lubelskiego i nie mam pojecia jakie dodatkowe pozwolenie musze dokupic. potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

WIELKIE DZIEKI ZA WSZELKIE INFO
[2013-01-13 20:11]

withanight88

Witam.
Mam pytanko. mam zamiar jutro wyrobic karte wedkarska i nie wiem czy musze cos do niej dokladac. tzn. jestem z lecznej ale czesto lowie w okolicach opola lubelskiego i nie mam pojecia jakie dodatkowe pozwolenie musze dokupic. potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

WIELKIE DZIEKI ZA WSZELKIE INFO



Podaj więcej informacji , bo nie chce mi się szukać okręgów do których należą miejscowości, które wymienileś.

Sama karta wędkarska to koszt ok 20 zł.
Ale potrzebne są jeszcze pozwolenia na wędkowanie te już są trochę droższe.
[2013-01-13 21:25]

Mario18

Witam.
Mam pytanko. mam zamiar jutro wyrobic karte wedkarska i nie wiem czy musze cos do niej dokladac. tzn. jestem z lecznej ale czesto lowie w okolicach opola lubelskiego i nie mam pojecia jakie dodatkowe pozwolenie musze dokupic. potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

WIELKIE DZIEKI ZA WSZELKIE INFO



Podaj więcej informacji , bo nie chce mi się szukać okręgów do których należą miejscowości, które wymienileś.

Sama karta wędkarska to koszt ok 20 zł.
Ale potrzebne są jeszcze pozwolenia na wędkowanie te już są trochę droższe.


I zdany egzamin.. Musisz wyrobić kartę(zdać egzamin,udać się do starostwa i tam wyrobią Ci kartę)następnie opłacasz składki w danym okręgu gdzie masz zamiar łowić. Okręgi mają porozumienia więc może akurat będziesz mógł łowić na jednej składce.Zobacz sobie mapę porozumień pzw.

[2013-01-16 18:41]