Karta Wędkarska 14-latka

/ 7 odpowiedzi
witam . Może to pytanie już kiedyś padło ale ja nie mam ciągle wystarczającej odpowiedzi.



a chodzi o to mam 14 lat posiadam kartę wedkarską ale mój tata nie posiada nic i czy moglibyśmy wędkować w 2 na 1 wędke każdy czy będzie to możliwe dopiero po ukończeniu 18 lat .


pozdrawiam i życze połamania :-)

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

MASTINO


Nie, tata nie może z Tobą wędkować jeśli nie posiada SWOJEJ Karty Wędkarskiej. Nawet jeśli skończysz 18 czy 30 lat, to Twój tata musi mieć swoje uprawnienia do wędkowania w postaci właśnie swojej Karty Wędkarskiej, a na Twoją Kartę nie wolno dodatkowo z Tobą nikomu wędkować.  (2012/09/25 17:40)

sivy2504


Jak coś to możesz powiedzieć że tata ci tylko pomaga i wędkę trzyma :) (2012/09/25 17:41)

MASTINO


Jak coś to możesz powiedzieć że tata ci tylko pomaga i wędkę trzyma :)



Nie, nie udzielaj takich rad! Już Ci to chłopaku pisałem! Nie może tak powiedzieć, bo nie wolno nikomu bez uprawnień trzymać nawet, zarzuconej wędki na łowisku, ani zarzucać, ani wyciągać. Będzie jego tata trzymał wędkę, to jak nie ma Karty to dostanie mandat i straci sprzęt!

(2012/09/25 17:48)

kolejorz16


aha teraz już wiem . to na warte z nim nie pojade ale u mnie w środzie jest jezioro na którym nikt nie sprawdza to tam sobie z nim pojade :) przez 2 lata ani razu nie sprawdzali straż miejska jak przyjedzie to tylko nad plaże i nawet z samochodu nie wysiadają (2012/09/25 17:54)

MASTINO


aha teraz już wiem . to na warte z nim nie pojade ale u mnie w środzie jest jezioro na którym nikt nie sprawdza to tam sobie z nim pojade :) przez 2 lata ani razu nie sprawdzali straż miejska jak przyjedzie to tylko nad plaże i nawet z samochodu nie wysiadają



2 lata nie sprawdzali....aż przyjdzie taki dzień, przyjedzie straż, sprawdzą i pozbędziesz się sprzętu, tata może trafić do Sądu i zapłacić sporą karę grzywny. Warto ryzykować? 

(2012/09/25 18:00)

henryk58


Bartek ,jesteś jeszcze dzieckiem a myślisz już o łamania prawa , zastanów się co piszesz i co chcesz zrobić (2012/09/25 18:27)

jurek


Kolego #kolejorz16 , otrzymałeś już dobrą stosowną odpowiedź , więc nie kombinuj , bo czytają to inni młodzi wędkarze .

I przypominam , że najpierw trzeba sprawdzić w wyszukiwarce na Portalu wedkuje.pl i zapoznać się z regulaminem . Ten temat był już zakładany ponad 5 razy , więc jest odpowiedź i temat uważam za zakończony . (2012/09/25 19:11)