Karta wędkarska a miejsce zamieszkania

/ 8 odpowiedzi
Witam, chciałbym wyrobić kartę wędkarską tylko nie mam pojęcia czy jest sens ponieważ za jakieś 3 miesiące będę się przeprowadzał, teraz woj. Śląskie za niedługo małopolskie, jak to będzie wyglądało z opłatami, czy po opłaceniu wszystkiego w śląskim będę mógł spokojnie łowić w małopolsce, czy może poczekać?
czewrony


Wyrobisz kartę, nie musisz opłacać składek w kole. Jak się przeprowadzisz to opłacisz w kole miejscowym. (2012/04/04 14:00)

withanight88


Witam, chciałbym wyrobić kartę wędkarską tylko nie mam pojęcia czy jest sens ponieważ za jakieś 3 miesiące będę się przeprowadzał, teraz woj. Śląskie za niedługo małopolskie, jak to będzie wyglądało z opłatami, czy po opłaceniu wszystkiego w śląskim będę mógł spokojnie łowić w małopolsce, czy może poczekać?

Kartę wyrób teraz , składki opłać później, albo zapoznaj się z mapą porozumień. (2012/04/04 19:21)

Pitbul


Witam, chciałbym wyrobić kartę wędkarską tylko nie mam pojęcia czy jest sens ponieważ za jakieś 3 miesiące będę się przeprowadzał, teraz woj. Śląskie za niedługo małopolskie, jak to będzie wyglądało z opłatami, czy po opłaceniu wszystkiego w śląskim będę mógł spokojnie łowić w małopolsce, czy może poczekać?

Kartę wyrób teraz , składki opłać później, albo zapoznaj się z mapą porozumień.


...i obowiązującymi w nowym Okręgu obostrzeniami RAPR (mogą być inne okresy i wymiary ochronne). Generalnie tak jak napisali przedmówcy - egzamin na kartę zdaj tam gdzie mieszkasz, odbierz "kwit", ale po przeprowadzce robiąc opłaty w nowym Okręgu PZW dowiedz się co dozwolone i co zakazane (w Okręgach objętych porozumieniem podobnie).T. (2012/04/04 19:46)

dendrobena


kol.tak naprawdę to nie wiadomo o jaki dokument Ci chodzi." Kartę wędkarską" czy "Legitymację członkowską". Kartę wyrób sobie teraz.Czy będziesz należał ,czy też nie do PZW jest ona ważna dożywotnio.Jeżeli o ten drugi dokument to lepiej już w nowym m-cu. Pamiętaj jednak że termin opłat wygasa z końcem kwietnia. Potem trzeba zapłacić wpisowe.Pozdrawiam. (2012/04/04 19:57)

prowinski


"Pamiętaj jednak że termin opłat wygasa z końcem kwietnia. Potem trzeba zapłacić wpisowe.Pozdrawiam."
W jego przypadku i tak nie ma to znaczenia gdyż dopiero wyrabia sobie kartę, wpisowe będzie musiał zapłacić tak czy siak. (2012/04/05 12:26)

marekwrw


Po po prostu wyrabiasz kartę a składki opłacasz gdzie chcesz... (2012/04/05 13:54)

Dandol


No z porozumieniami to jest dupa, a miałem nadzieje że będe mógł sobie połowić tutaj i tam no ale niestety, nie bede płacił składek 2 razy, dzięki za odpowiedzi:) (2012/04/05 14:01)

Okonek20


Kolego "Dandol", z Twoim słownictwem oraz podejściem do wędkarstwa jeszcze przed uzyskaniem uprawnień, nie byłbyś mile widziany wśród braci wędkarskiej mojego koła - a sądzę że nie tylko. Może więc na razie daj sobie z tym spokój. Zapewniam, że nie chcę być złośliwy, po prostu uważam, iż w tym szlachetnym hobby nie każdy potrafi się odnaleźć. Pozdrawiam!  (2012/04/06 16:18)