Karta wędkarska i brak jej numeru

/ 5 odpowiedzi
Mam do was pytanie.Dostałem już karte wędkarską.Mam ją już 5 miesięcy.Ale niemam wpisanego numeru karty.Moge dostać za to mandat.
u?ytkownik57785


Nie. Musisz to tylko uzupełnić u skarbnika koła, bo podczas kontroli Strażnik odnotowuje nieraz ten numer. (2011/07/17 09:31)

jurek


Oczywiście , że możesz , każda karta wędkarska posiada swój numer ewidencyjny , musisz koniecznie udać się do Urzędu Miasta lub gminy --- , tam , gdzie ją odebrałeś oddając zdany egzamin z przepisów z Koła PZW --------------- zazwyczaj numer jest na pierwszej stronie , ale może się powtarzać pod zdjęciem.

                                                       Chyba , że kupiłeś ja gdzieś na bazarze ?
(2011/07/17 09:33)

u?ytkownik57785


Oj chlapnąłem byka, oczywiście Jurek ma rację co do instytucji wpisującej numer, nie koło, tylko Starostwo. Myślałem o karcie, a zasugerowałem się legitymacją. A co do mandatu, to myślę, że kontrolerzy nie będą aż tak restrykcyjni i upomną tylko, sugerując uzupełnienie braku. (2011/07/17 09:37)

radekszumocki


Numer karty wędkarskiej wpisywany jest także w zezwoleniu na amatorski połów ryb wędką na rok 2011,które jest także z numerem i hologramem-tam pewnie też nie ma numeru karty,uważam tak jak koledzy pretensje trzeba rościć do starostwa.
(2011/07/18 21:59)