Karta Wędkarska / karta członkowską koła PZW

/ 6 odpowiedzi
Mam pewien problem bo chciałbym mieć kartę członkowską koła nr 13. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mieści się siedziba koła łowieckiego bądź jakieś namiary. Bądź też jak wyrobić kartę wędkarska ile trzeba na nią czekać. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuje wszystkim należącym już do koła życzę połamania kija ;)
daroman


1.Idziesz do najbliższego koła 2.wypisujesz wniosek o egzamin ( musisz znać regulamin , wymiary i okresy ochronne ryb itp można się nauczyć nic trudnego) 3.po pozytywnym zdaniu idziesz do UM do wydziału ochrony środowiska oczywiście z protokołem zdanego egzaminu 4 czekasz ok tygodnia na kartę wędkarską 5 z kartą idziesz do koła w celu wyrobienia legitymacji członkowskiej , uiszczasz opłaty - opłata członkowska, okresowa skł. członkowska i wpisowe chyba jakoś tak to było jak dobrze pamiętam (2009/06/16 21:10)

radoslawcz


na zbiorniku technicznym masz numery telefonów na które się utawiasz ;) (2009/07/27 17:17)

Patrick249


Właśnie chyba teraz siedziba koła nr 13 jest przeniesiona - wie może ktoś gdzie ?? (2010/03/10 11:01)

radoslaw_cz


obok stokrotki na osiedlu pławo te bloki od strony hotelu stal tam w drugim bloku jest takie przejście i w tym przejściu jest siedziba koła tam w soboty i niedziele opłaca się składki.

Pozdrawiam.
Radek. (2010/03/16 07:45)

Patrick249


podziękował i wzajemnie ! (2010/03/16 13:13)

pawel9018


drodzy koledzy, czy ktoś z was wie gdzie w świdniku odbiera się karty wędkarskie? zdałem już egzamin i z kwitkiem musze pojechac do swidnika do jakiegos urzedu, problem w tym ze nie wiem do jakiego... (2010/03/20 13:13)