Zaloguj się do konta

Karta wędkarska - brak znaczków

utworzono: 2010/10/31 16:49
damian92

Dziś po raz pierwszy mnie skontrolowano i mam problem. Skarbnik podczas wyrabiania legitymacji nie wkleił mi znaczków i wpisał tylko datę, a wszystkie opłaty uiściłem. Mam dopiero pierwszy rok kartę i nawet nie wiedziałem że tam muszą być jeszcze wklejone jakieś znaczki. Strażnik mnie spisał i mam czekać na wyjaśnienie. Co w takiej sytuacji radzicie robić?
[2010-10-31 16:49]

majster1313

Witaj .Jesli wszystko z karta i z oplatami twoimi jest oki to nie masz sie czym martwic .Twoje dane zostana potwierdzone w twoim kole ,kazda wplata i oplata skladek jest odnotowywana  wiec nie masz sie co bac , ale dla twojego  spokoju przeszedlbym sie do kola w celu uzupelnienia znaczkow lub potwierdzenia klubowego kola o wplacie abys nie mial wiecej takich przygod . pozdro

[2010-10-31 17:09]

adler

Witaj Damian . Tak teraz jest ból . Jeśli w miejscu znaczków są pieczątki koła to pół biedy , jesteś kryty , natomiast ich brak i tylko jest data to żeś ugotowany . Wtedy to ty musisz udowodnić żeś dopilnował co należy . Musisz sprawdzić czy skarbnik odnotował Twą wpłatę w specjalnym  do tego rejestrze i czy wydał znaczki . Znaczki są ŚCISŁEGO ROZRACHUNKU , więc musiały mu zostac , albo lewizne zrobil.

[2010-10-31 17:28]

Witaj chłopie ile Ty masz lat. Nigdy niedopuszczaj do takiej sytuacji bo będą kłopoty.

To tak jak byś poszedł do sklepu zapłacił i nie dostał towaru ani rachunku. Psim obowiązkiem skarbnika było wkleić Ci znaczki albo nie przjąć pieniędzy jesli ich nieposiadał .Pszypuszczam że albo coś kręcisz albo skarbnik Cię bezczelnie okradł

Julian

[2010-10-31 21:04]

damian92

Nic nie kręce, dopiero wyrabiałem kartę więc musiałem wnieśc najpierw wszystkie opłaty. We wtorek ideę do skarbnika to wyjaśnić.
[2010-11-01 09:32]

Nic nie kręce, dopiero wyrabiałem kartę więc musiałem wnieśc najpierw wszystkie opłaty. We wtorek ideę do skarbnika to wyjaśnić.

Poproś również skarbnika, aby wyjaśnił sprawę konsekwencji kontroli Ciebie i spisania przez straznika, w Okręgu PZW. Była to jego wina, niech więc on siebie i Ciebie tłumaczy w Okregu, do którego trafi notatka od straznika, który Cię skontrolował. Jeśli zapłaciłeś, to skarbnik ma to odnotowane z Twoimi podpisami, więc niedopełnienie obowiązku wklejenia Ci znaczków, leży po jego stronie. Zapewne ich nie posiadał, a powinien.

[2010-11-01 10:58]

arekde

Nie ma się czego bać....najwyżej zapłacisz za znaczki jeszcze raz + do tego karę i następnym razem będziesz już o tym pamiętał i pilnował ;-) [2010-11-01 14:27]

Lipan1

Witaj, tłumaczenie się z nieznajomości prawa i obyczajów to żadne tłumaczenie,działanie strażników poprawne,ale na pewno jesteś o jedno doświadczenie bogatszy. To fakt,że opłaty są rejestrowane i na pewno po weryfikacji sprawa się wyjaśni na Twoją korzyść,ale mówiąc szczerze brak znaczków to uchybienie ze strony skarbnika,bo wykupiłeś opłaty praktycznie bez potwierdzenia czyli skarbnik sprzedał coś czego nie miał i moim zdaniem powinien zostać rozliczony przez Zarząd Koła lub Okręgu,a z drugiej strony chroń nas Panie przed takimi skarbnikami.Damian wędkarze to jedna rodzina i jedna brać aczkolwiek ślepa wiara w człowieka i jego uczciwość,no cóż pozostawiam to pod Twoją rozwagę,ale dla mnie to śmierdzi niezłą przewałą ze strony skarbnika,pozdrawiam i życzę udanych wypraw na ryby.
[2010-11-01 15:14]

damian92

Sprawa chyba będzie wyjaśniona. W piątek skarbnik będzie jechał do siedziby PZW i pewnie będa znaczki.
[2010-11-02 13:38]

Sniper64

Dziś po raz pierwszy mnie skontrolowano i mam problem. Skarbnik podczas wyrabiania legitymacji nie wkleił mi znaczków i wpisał tylko datę, a wszystkie opłaty uiściłem. Mam dopiero pierwszy rok kartę i nawet nie wiedziałem że tam muszą być jeszcze wklejone jakieś znaczki. Strażnik mnie spisał i mam czekać na wyjaśnienie. Co w takiej sytuacji radzicie robić?

Witajcie wszyscy...:)

..Damian..!
Co dokładnie strażnik powiedział.? pytam! bo,ciekawy jestem...powinien spisać pełne dane z twojej legitymacji...o coś pytał?
....co do znaczków!!!
Trochę to dziwne że nie przykleił tych znaczków ! zapomniał czy co! znam skarbników i widzę jak często sprawdzają przynajmniej dwa razy czy wszystko jest ok..chociaż to też tylko ludzie!!! sam ciekawy jestem dla czego nie ma tych znaczków!
[2010-11-02 17:37]

A może zamiast wkleic znaczki,poprostu puścił je na lewo? Wtym kraju już mnie nic nie zdziwi,choci... [2010-11-04 10:00]

Sniper64

A może zamiast wkleic znaczki,poprostu puścił je na lewo? Wtym kraju już mnie nic nie zdziwi,choci...

Witam wszystkich..:)

to fakt:) ale wszystko się wyjaśni..!!! kiedy kolego spotka się ze swoim skarbnikiem..:) mam nadzieję ze dowiemy się jak się sprawa znaczków zakończyła! Pozdrawiam:)
[2010-11-04 19:34]

arekde

Jak to jak się skończy? Normalnie.....znaczki w klaserze bo skarbnik okaże się nie złodziejem tylko filatelistą..hi hi [2010-11-04 21:36]

Sniper64

Jak to jak się skończy? Normalnie.....znaczki w klaserze bo skarbnik okaże się nie złodziejem tylko filatelistą..hi hi

..:))
[2010-11-04 21:37]

damian92

Znaczki są. temat do zamknięcia.
[2010-11-09 18:13]

J

Łatwo Ci powiedzieć, do zamknięcia a tu już skarbnika powiesili

[2010-11-09 20:32]

Hola hola, nie tak zaraz do zamknięcia. No znaczki są, ok, ale jak rozpocząłeś temat, wielu z nas on zainteresował, padło wiele słów krytyki, obrony, wzburzenia i zdziwienia tym faktem. Także jeśli możesz, to napisz jak to się stało i co na to osoba odpowiedzialna za to. Napewno inni dzięki temu będą baczniej pilnować takich spraw przy opłatach w kole. Dzięki i pozdrawiam.

[2010-11-10 07:50]

Jack14

No pewnie jak by nie kontrolowali to i znaczki by nie były potrzene, a i konto czyjeś lepsze

:-)

[2010-11-21 15:50]

J

Zależy czyje konto, bo jakoś zainteresowany dziwnie zamilkł Pewnie go skarbnik przekupił [2010-11-21 18:23]