Karpiowy kołowrotek do 120 zł

/ 2 odpowiedzi
Witam, jestem młodym ale dosyć zaawansowanym wędkarzem, w tym sezonie chciałbym kupić sobie karpiowy młynek i tutaj pojawia sie problem, wszystko polega na tym iż mam nie za duży budżet. Chciałbym żebyście pomogli mi wybrać młynek. Budżet jakim dysponuje to 100-120 zł. Myślałem o JAXON RED CARP FRXL 500, co o nim sadzicie? Czekam na wasze propozycje i opinie, z góry dziękuje za pomoc :)
Mateusz Kargol


polecam kolowrotek MIKADO SPLENDID 950, cena jego to okolo 130zl (2013/04/03 16:06)

Adriann


Za tą kwotę kolego osobiście polecam wybrać się na " jarmak " " rynek " i  tam możesz dostać fajny kołowrotek karpiowy za około 100 - 110 zł z 12 - 13 łożyskami i będzie lepszy niż z jaxona za tą kwotę - kołowrotek ww. MIKADO SPLENDID 950 jest spoko ale te 12 jak na pochodzenie są lepsze. Co prawda nie są to kręciołki firm znanych, a raczej jakiś ich odpowiedników ale mi służy taki egzemplarz już 4 lata i nie mam zastrzeżeń.

Zwróć uwagę na pojemność szpuli bo jeżeli będziesz nawijał żyłkę to przez kolegę Mateusza kręciołek Ci wystarczy, a jeżeli plecionkę grubszą to może być trochę za mały :/

W Eldorado widziałem najniższą cenę. (2013/04/03 22:57)