Karpiówki Jaxona

/ 12 odpowiedzi
Witma.Chciałem sie was poradzic która karpiówke wybrac?-Jaxon Harmony Carp 330/3lb-Jaxon Harmony Carp 360/3lb-Jaxon Blcak Arrow 360/3lb 
Bede zaczynał dopiero przygodę z karpiowaniem ;)
sansil60

Mam ta wedke -Jaxon Blcak Arrow 360/3lb  i jestem z niej zadowolony- pozdrawiam (2014/01/04 17:17)

tokem1987

ja posiadam Harmony 330 i też jestem z niej zadowolony (pomimo, że wiele osób odradzało ich produkty) (2014/01/04 19:43)

Hanger

Posiadam Jaxon Cantara 3 lb (3 składową) i nie ma się do czego przyczepić. Używam już drugi sezon i naprawdę nie widać specjalnych śladów zużycia. Przelotki w stanie idealnym, blanki nieco "poobijane" w transporcie. Generalnie bardzo dobra relacja cena-jakość (ja dałem 77 zł). Za tą cenę trudno coś lepszego dostać (ponoć w Kongerach jest problem z przelotkami). Co do Jaxona Black Arrow to nie używałem ale "pomacałem" w sklepie. Na pewno nie jest wykonana z tego samego materiału jak Cantara jak próbował mi wmówić sprzedawca. Wydaje mi się, że ma więcej grafitu (włókna węglowego). Ale wcale to nie znaczy, że jest zła. (2014/01/04 20:27)

wuwuzela

Polecał bym wybrać Jaxon Blcak Arrow jednak nie 360 lecz 390, ponieważ moim zdaniem fajniej się holuje karpie ;)  (2014/01/04 21:02)

Hanger

Oprócz wędek Jaxon nie słynie raczej z dobrego sprzętu. W tym zakresie cenowym raczej ciężko coś dobrego doradzić.  (2014/01/05 07:53)

xxxczokxxx

też posiadadam tą wędke ale ja bym ja w sumie odradzał bo wędka cieżka i taka niewygodna (2014/01/05 10:36)

stef1986

mam wędki jaxona teleskopowe wersje karpiówek i powiem że wędki jaxon są ok naprawdę co do kołowrotków nie polecam lepiej okuma lub dragon w tych cenach

ktoś napisał wcześniej że wędka jest ciężka, jakie to ma znaczenie jak leży cały czas na podpórkach???

(2014/01/05 11:03)

piotr-snioch

Te kołowrotki, to się na leszcza jedynie nadają.... kolega ma to hamulec bardzo słaby, zacina się, nie chodzi płynnie, co do kołowrotków to lepiej dołożyć i kupić coś Okuma, Dragon, SPRO (2014/01/05 12:26)

elektryk18

cantara i blacki dają radą podobno z tego wymieniłeś, nie chcę nikogo obrażać jak ostatnio bo piszę często że polecam carbomaxy i kołowrotki travertine/tactic tyle w temacie, jeśli zaczynasz przygodę z Karpiowaniem tak jak to napisałeś, ale jeśli wybrałbyś cantare też będzie dobrym kijem ale nadal będę trzymał się zdania carbomax+travertine/tactic za taką kase. tu masz rozpisane http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/karpiowki-na-kazda-kieszen.html (2014/01/05 18:30)

RuchPalikota2

cantara i blacki dają radą podobno z tego wymieniłeś, nie chcę nikogo obrażać jak ostatnio bo piszę często że polecam carbomaxy i kołowrotki travertine/tactic tyle w temacie, jeśli zaczynasz przygodę z Karpiowaniem tak jak to napisałeś, ale jeśli wybrałbyś cantare też będzie dobrym kijem ale nadal będę trzymał się zdania carbomax+travertine/tactic za taką kase. tu masz rozpisane http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/karpiowki-na-kazda-kieszen.html

Tym bardziej że CANTARA jest stworzona z myślą o początkujących :) (2014/01/05 20:06)