Karpiówka - Shimano czy Mikado ?

/ 5 odpowiedzi
Witam, piszę tutaj bo potrzebuję porady na temat doboru wędziska. Posiadam dwie Kongerówki jedna 120g i 100g. Są one takie hmm troszeczkę sztywne i chciałbym się przerzucić na coś z górnej półki. Rozmyślam nad Shimano Alivio 3,6m trzyskładową ale mam problem z doborem lbs oraz nad Mikado x-plode Carp. Posiadam dwa kołowrotki Mikado Ace Carp 7007 i chciałbym żeby dobrze razem współpracowały. Mógłby ktoś polecić jakieś wędzisko ? Cena to max 250 zł :D 
JKarp

Anaconda Base - do kupienia w Askari.
http://www.askari.pl/produkt/sanger-anaconda-base-wedki-karpiowe

Proponuję 12"/3 do 3,25 lb w dwuskładzie.
JK (2015/11/13 08:55)

SzalonyRybak

hmm.. W grę wchodzi wędka tylko 3 składowa ;/ nie zmieści mi się do Samochodu może też być 3.9m. Ale głównie chodzi mi o te dwie, wypowie się ktoś ? ;D  (2015/11/13 17:16)

SzalonyRybak

hmm.. W grę wchodzi wędka tylko 3 składowa ;/ nie zmieści mi się do Samochodu może też być 3.9m. Ale głównie chodzi mi o te dwie, wypowie się ktoś ? ;D  (2015/11/13 17:16)

Robson86

Witam. Polecam prologic c1( przy rzucie szytowa przy holu większego miśka pół paraboliczna) lub daiwa phantom(są dwa rodzaje akcja szczytowa i półparaboliczna) ... a jak chcesz miekki kijek poszukaj fox worrior s 3lbs.. pewnie już znajdziesz za 250..akcja paraboliczna.. dwa albo 3 lata temu dałem 320pln..

Pozdrawiam. (2015/11/14 03:41)

JKarp

hmm.. W grę wchodzi wędka tylko 3 składowa ;/ nie zmieści mi się do Samochodu może też być 3.9m. Ale głównie chodzi mi o te dwie, wypowie się ktoś ? ;D 

Są też w trzyskładzie. A do samochodu ( nawet Matiza ) dwuskłady wchodzą bez problemu w futerale, który przecież jest jeszcze dłuższy.
JK (2015/11/14 09:08)