Karpiówka czy feeder

/ 3 odpowiedzi
Witam, po dzisiejszej przygodzie postanawiam zakupić lepszy sprzęt. Mianowicie pojechałem na staw prywatny w mojej okolicy. Około 8 rano byłem na miejscu, zarzuciłem wędkę i czekałem na branie.Było dość dużo brań mniejszych karpików i leszczy około 0,5-2kg. Około godziny 10+/-
kolejne branie, dość mocne szarpniecie i pomyślałem że leszcz. Gdy już doszedłem do wędki i zaciąłem, to poczułem na haku dość sporego misia. Holowałem się z nim 10-20 minut. Żeby się nie rozpisywać za bardzo na temat walki, był to karpik 6kg miał 70cm. No i teraz głownie pytanie,
czy kupić karpiówkę czy może jakiś cięższy feeder? Feeder którego teraz używam to wędka z rynku, jako amator mi to wystarczało. Teraz chciałbym spróbować czegoś nowego. Mój kołowrotek to mikado splendid 950 i jestem z niego bardzo zadowolony, więc nie mam zamiaru go zmieniać. No więc łapie głownie rybki w przydziale 0,5-2kg, ale co jakiś czas trafi się taki misiek, a są tam również większy rybki i wtedy będę miał problem;/. Więc koledzy wędkarze co mogę wybrać na ryby małe(0,5-2kg), jak i na większy misiaczki(5-20kg)?
piotr342123


I tak zapomniałem, mój budżet wynosi +/- 200 zł i zastanawiałem się nad Daiwa Black Widow Carp lub Mikado Ultraviolet Heavy Feeder 360/120g (2014/06/15 20:38)

spines21


http://forum.wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=szukajforum&fraza=Karpi%F3wkaczyfeeder (2014/06/15 21:10)

gorecki331


Jeżeli dobrze zrozumiałem to z twojego opisu wynika że tego karpia 6 kg wycholowałeś  na feeder który posiadasz. To teraz moje pytanie - po co ci inne wędzisko skoro na swoje wyciągasz super ryby?

(2014/06/16 23:06)