Karpiowe nęcenie

/ 12 odpowiedzi
Chcialbym sie dowiedziec czy i jak necic karpia. Jakimi ziarnami ?
faXc00L


a ja prosze o dokladne wyjasnienie . Jak , czym, i gdzie necic.? (2011/07/15 12:50)

piotrek112


Ja jak się wybieram na jezioro to tak z tydzień przed wyjazdem jadę na swoją miejscówkę i nędze tylko w 1 miejscu małym pelletem , kulkami (zanętowymi i normalnymi) konopiami  i kukurydza ,ale taką suchą bo szkoda kasy na kuku z Pudliszki.
Nie wolno nęcić raz a masowo (gdy tak będziemy robić to pokarm zgnije na dnie i będzie raczej spełniał odwrotne zadanie niż powinien) tylko trzeba częściej a mniejszymi porcjami , czasem też mówię koledze miejscowemu żeby przyszedł tam i ponęcił raz na czas.

A tak przy okazi słyszał ktoś z was o prasowanym rzepaku? Bo widziałem gościa który tym nęcił ,ale nie powiedział gdzie to kupuje. (2011/07/15 16:07)

faXc00L


No dobra , Ty necisz kulkami i pelletem a ja sie pytalem jakimi ziarnami.? Bo to mnie bardziej interesuje. (2011/07/15 19:00)

piotrcarp


jest tego pelno czym mozna necic np. kukurydza pszenica konopie peczak bobik groch wystarczy poszukac na forum wystarczy troche checi (2011/07/15 21:53)

faXc00L


Nie bede zakladal nowego tematu wiec pisze tu. Chce troche poobserwowac zbiornik na ktorym bede necil i mam pytanie , wiecie moze po czym poznac ze karp siedzi w danym miejscu tzn zeruje. (2011/07/15 23:48)

moroz99


Najlepiej zanętami Dragona są troche droższe ale skuteczne (2011/07/17 10:45)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Andrzej66


Nie bede zakladal nowego tematu wiec pisze tu. Chce troche poobserwowac zbiornik na ktorym bede necil i mam pytanie , wiecie moze po czym poznac ze karp siedzi w danym miejscu tzn zeruje.


Jeżeli zaobserwujesz karpiowe spławy to właśnie w okolicach tych spławów karp powinien także żerować. Powodzenia. (2011/07/17 12:45)

faXc00L


a jak wyglada ten spław? (2011/07/17 18:49)

berthold


a jak wyglada ten spław?



normalnie tak ,,,HLUP (2011/07/17 19:47)

theangler


a ja prosze o dokladne wyjasnienie . Jak , czym, i gdzie necic.?


Ja miałem bardzo dobre efekty stosując ziarna zanętowe trapera w skład mieszanki oprócz samej kukurydzy wchodziły konopie orzechy arachidowe i orzech tygrysi a nęciłem przy wysepce na wypłyceniu zaraz przed spadem na głębsza wodę :] (2011/07/17 20:04)