Karpie na muchę

/ 7 odpowiedzi
Nie tylko na kulki proteinowe mozna :)

http://www.youtube.com/watch?v=IflkFD25nD4&feature=related

PS 1. Szkoda ze u nas tak nie ma
PS 2. Moglby mi ktos napisac jak umiescic nowy watek w dziale "wedkarstwo muchowe" ?
Prosze o admina badz moderatora o zmiane miejsca na Metody -> Wedkarstwo muchowe
JKarp


CześćWidziałem to kilka lat temu.Bardzo przyjemny filmik.JK (2012/04/27 15:09)

pawelz


Najwieksze wrazenie na mnie zrobilo studzenie kolowrotka. :)
Chcialbym zapiac kiedys takiego karpika kilka kg na muchowke. Niestety nie znam zadnego lowiska w ktorym byloby to mozliwe. (2012/04/27 15:38)

covent


Nie tylko na kulki proteinowe mozna :)

http://www.youtube.com/watch?v=IflkFD25nD4&feature=related

PS 1. Szkoda ze u nas tak nie ma
PS 2. Moglby mi ktos napisac jak umiescic nowy watek w dziale "wedkarstwo muchowe" ?

Prosze o admina badz moderatora o zmiane miejsca na Metody -> Wedkarstwo muchowe


A kto Ci broni łowić u nas karpie na muchę? A przynajmniej próbować.

(2012/04/27 16:01)

pawelz


W moim rejonie (Tomaszow Maz) praktycznie nie ma lowisk z karpiami.
Myslalem nawet o jakims takim typowym "burdelu" ale i tego kolo mnie nie ma. Mamy tylko Pilice (0 karpi), ZS w ktorym moze i sa, ale z muchowka moge im nagwizdac i Wolborke (0 karpi).
Jak ktos zna jakies lowisko w promieniu 30 km gdzie jest szansa dosiegnac ta rybe muchowka (15-20m od brzegu - tyle wynosi zasieg podania muchy) to chetnie sie dowiem. (2012/04/27 16:11)

Adek123


W moim rejonie (Tomaszow Maz) praktycznie nie ma lowisk z karpiami.
Myslalem nawet o jakims takim typowym "burdelu" ale i tego kolo mnie nie ma. Mamy tylko Pilice (0 karpi), ZS w ktorym moze i sa, ale z muchowka moge im nagwizdac i Wolborke (0 karpi).
Jak ktos zna jakies lowisko w promieniu 30 km gdzie jest szansa dosiegnac ta rybe muchowka (15-20m od brzegu - tyle wynosi zasieg podania muchy) to chetnie sie dowiem.

Chodzi panu o Pilce w Dolnym Śląsku za Bardem ? Tam gdzie jest 13 stawów + ? (2012/04/28 00:09)

Bernard51


Jak zauwazylem byl to pelnoluski karp rzeczny którego u nas juz prawie nie ma przynajmniej w moim rejoinie w rzekach Żeruje podobnie jak klen z wieszchu zbiera juz w 80 latach przy naszych "czystych"rzekach bylo go gdzie niegdzie po pare sztuk. Dzis te osobniki po zarybieniu mozna trafic na stawach ale to nie jest juz to co z rzeki pól dziki (2012/04/28 05:53)

pawelz


W moim rejonie (Tomaszow Maz) praktycznie nie ma lowisk z karpiami.
Myslalem nawet o jakims takim typowym "burdelu" ale i tego kolo mnie nie ma. Mamy tylko Pilice (0 karpi), ZS w ktorym moze i sa, ale z muchowka moge im nagwizdac i Wolborke (0 karpi).
Jak ktos zna jakies lowisko w promieniu 30 km gdzie jest szansa dosiegnac ta rybe muchowka (15-20m od brzegu - tyle wynosi zasieg podania muchy) to chetnie sie dowiem.

Chodzi panu o Pilce w Dolnym Śląsku za Bardem ? Tam gdzie jest 13 stawów + ?

PILICE nie Pilce :). Rzeka wpadająca do Wisly. (2012/04/30 10:30)