Zaloguj się do konta

Karpie na Bukówce-jakie przynęty?

utworzono: 2013/06/26 18:13
domell98

Witam,
wybieram się w przyszłym tygodniu na zbiornik Bukówka. Moim celem są karpie. Mam więc kilka pytań.
Gdzie tam najlepiej wybrać się na karpie, łowie z rzutu, jaki przypon oraz jakie smaki polecacie na to łowisko?  Z góry dziękuje za wszystkie cenne odpowiedzi.
[2013-06-26 18:13]

przemas15

Witam , najbardziej dostępny brzeg jest od Miszkowic , jedź jak najdalej brzegiem do ostatnich stanowisk na wypłycenia , jest tam dużo miejsca na namiot no i można złowić coś ciekawego choć ostatnio sama drobnica bierze . Aktualne wieści mogą mieć panowie , którzy tam stoją kempingami od kilku tygodni to możesz się coś dowiedzieć - co do karpi jak pyta kolega wyżej nie spotkałem się ,żeby ktoś kiedyś się na nie nastawiał i nałapał , raczej bardzo rzadko pojedyńcze sztuki jako przyłów - pozdrawiam .
[2013-07-06 07:53]

DARSON31

witam jak wygląda sytuacja  z wjazdem  , słyszałem że nie można parkować  przy wodzie nawet te 15 od wody jest zakaz ??
[2013-07-11 18:52]

Pitbul

Ujawnione nieprawidłowości
Co do wjazdu to SM Lubawka wali mandaty jedynie za wjazd od strony Bukówki. Przy fizycznym patrolowaniu zbiornika ta sama SM już nie działa w temacie wjazdu i postoju. Taki dziwny przypadeczek z rozdwojeniem jaźni. Ale czy to w tym przypadku nowość...? :) [2013-07-12 01:13]

DARSON31

witam jak rozumiem nie mogę  wjechać ?
a od strony paprotek ?
czy 15 m. od wody mogę pozostawić auto gdy jestem pod namiotem i z dziećmi , aby uniknąć sytuacji kradzieży przedmiotów  z auta ,
[2013-07-12 08:33]

Pitbul

Na wszystkie pytania  i wątpliwości związane z wjazdem oraz pobytem z pewnością odpowie najlepiej zorientowana w temacie - pilnująca terenu Straż Miejska Lubawka w osobie tutejszego Usera o nicku @meridianon. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi na Tym forum to zawsze możesz zapytać SSR pilnującą tej wody (Komendant SSR jest jednocześnie szefem Straży Miejskiej Lubawka:

Społeczna Straż Rybacka

PZW powiat Kamienna Góra

tel: 511926332

tel: 504311313

e-mail : abzet@interia.pl

może Tobie się uda.....

[2013-07-12 18:48]

DARSON31

o tak z pewnością wielu się starało i ????
ale wielkie dzięki za info pozdrawiam serdecznie .
[2013-07-12 20:20]

DARSON31

o tak z pewnością wielu się starało i ????
ale wielkie dzięki za info pozdrawiam serdecznie .

podczas pobytu nad zbiornikiem płoć brała  , ale słabo , 17 szt od 25 do 28 cm. . 5 leszczy  25  31 cm przez 3 dniowy pobyt  łowiłem na feedera , nawet zasiadka na sandacza się nie udała  , szkoda może następnym razem pozdrawiam


[2013-08-05 10:00]