Zaloguj się do konta

Karp na spławik i kulkę proteinową?

utworzono: 2011/11/05 17:44
czarnylis96

witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac [2011-11-05 17:44]

mateuszwos

Ja jak byłem mały i nie wiedziałem do czego służą kulki to tak robiłem:) Próbuj może coś się uda...
[2011-11-05 18:03]

Starypadalec

witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac

Pomysł jest bez sensu i jeszcze te błędy .... Analfabetyzm  o Matko , szerzący się w naszym kraju metodą samosiewu to coś czego nie wytrzymuję ... Murzyn , powiedzmy z Tanzanii o imieniu Makumba ,  napisałby lepiej po roku pobytu w naszym kraju .... Zakład ? Szkoda sylab na takie bełkotanie : zdanie z małej litery , interpunkcja została sprowadzona do poziomu dziecinnej bazgrołki . Do tego : spławik jak słoik po musztardzie , co by go każdy widział :  że oto  łowca siedzi nad brzegiem i w zadziwiająco prosty sposób co 15 minut ciągnie świeżo wpuszczone karpie .To w zasadzie  wszystko co można mieć do  powiedzenia na ten temat . Na zakończenie można jeszcze tylko  dodać że łowienie na spławik z kulką to pomysł dość ekscentryczny , jednakże jak wiele innych dziwadeł  nie jest on zabroniony - dlatego też można stosować i próbować nawet tych metod , których skuteczność jest bliska zeru.
[2011-11-05 18:50]

Algen

Nie cuduj z kulkami  :)  Prosty zestaw spławikowy z hakiem nr 10 / 8 z jednym lub dwoma ziarenkami qq. nęcisz puszka qq zarzucasz ( haczyk musi leżeć na dni. Spławik wtedy bedzie pochylony lub będzie leżał) i czekasz, i łowisz karpie :) ewentualnie trawić sie moze lin lub duzy karaś .
[2011-11-05 19:05]

zbynio5o

witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac

Pomysł jest bez sensu i jeszcze te błędy .... Analfabetyzm  o Matko , szerzący się w naszym kraju metodą samosiewu to coś czego nie wytrzymuję ... Murzyn , powiedzmy z Tanzanii o imieniu Makumba ,  napisałby lepiej po roku pobytu w naszym kraju .... Zakład ? Szkoda sylab na takie bełkotanie : zdanie z małej litery , interpunkcja została sprowadzona do poziomu dziecinnej bazgrołki . Do tego : spławik jak słoik po musztardzie , co by go każdy widział :  że oto  łowca siedzi nad brzegiem i w zadziwiająco prosty sposób co 15 minut ciągnie świeżo wpuszczone karpie .To w zasadzie  wszystko co można mieć do  powiedzenia na ten temat . Na zakończenie można jeszcze tylko  dodać że łowienie na spławik z kulką to pomysł dość ekscentryczny , jednakże jak wiele innych dziwadeł  nie jest on zabroniony - dlatego też można stosować i próbować nawet tych metod , których skuteczność jest bliska zeru.

szetrzyfisicie stary padalec s ciebie !

[2011-11-05 19:27]

piotrcarp

jest to dobry sposob jak lapiesz blisko i siedziz przy kijach wiele razy lapalem na wlos ze splawikiem i nie tylko karpie
[2011-11-05 22:17]

kogutw68

Każda metoda jest dobra pod warunkiem że jest skuteczna i nie zabroniona. [2011-11-06 13:44]

czarnylis96

i okazało się skuteczne,uwagakarp 2,45kg i 3,1kg [2011-11-06 20:48]

czarnylis96

i nie zamierzam przestać na dzisiaj z tą metodą [2011-11-06 21:07]

pstrag222

możesz nie tylko stosowac kulki ale i pelet tez sie sprawdza , ciekawe przyłowy sie zdarzają , metoda bardzo ciekawa
[2011-12-18 10:12]

Zgodzę się z kolegami nie cuduj z kulkami. [2011-12-18 11:56]

JKarp

CześćA może jednak ktoś powie czym się różni zestaw gruntowy z kulką od zestawu spławikowego?Oprócz oczywiście "oczywistej oczywistości" czyli różnych metod połowu.Piotrek a łowiłeś kiedyś w ten sposób, że piszesz żeby nie cudować?JK [2011-12-18 12:21]

buba0sparx

Nie odkryję Ameryki mówiac ze zestawy spławikowe z kulką na włosie to nic nowego.

Stosuje sie tą metodę szczególnie gdy łowimy w trudnych warunkach łowiska, gdy musimy precyzyjnie postawić nasz zestaw . Zestaw leży na gruncie  bojka wskazuje miejsce jego "pobytu", może on byc zarówno samozacinajacy jak i lżejszy.

Powszechne są równiesz zestawy spławikowe w celu umieszczenia kulki w toni wody szczególnie gdy jest głęboka , ma to na celu zlokalizowanie karpi które szukają ciepłej wody w zbiornikach w których słońce do dna nie dociera.

A co do głupio-mądrego "starego padalca" niech wylewa swoje flustracje w maminy fartuszek i nie popisuje sie na forum chowając sie za monitorem swojego komputera.

[2011-12-18 14:47]

czarnylis96

mimo wszystko,
chciałem tylko sprubowac jak to jest, to tylko tak z ciekawosci
[2011-12-23 21:57]

dragon1980

padalec z tego padalca dysortografia to dziedzina nie wedkarska inne forum padalcu
[2011-12-24 14:35]

JKarp

CześćŁukasz Kolego wszyscy wiedzą, że to wędkuje.pl :-)Tylko w CV i liście motywacyjnym jak ktoś robi takie błędy niech nie zapomni napisać na dole:*Sorki mam dysgrafię, dysortografię lub dysleksję ( niepotrzebne skreślić ) i oczekuje na reakcje przyszłego pracodawcy.Nie żebym się czepiał ale błędy można skorygować do minimum używając nawet zwykłej przeglądarki do pisania postów ( Firefox lub Chrome ).Wesołych Świąt :-)Janusz JKarp [2011-12-24 14:50]