Karp na spławik i kulkę proteinową?

/ 15 odpowiedzi
witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac
mateuszwos


Ja jak byłem mały i nie wiedziałem do czego służą kulki to tak robiłem:) Próbuj może coś się uda... (2011/11/05 18:03)

Starypadalec


witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac

Pomysł jest bez sensu i jeszcze te błędy .... Analfabetyzm  o Matko , szerzący się w naszym kraju metodą samosiewu to coś czego nie wytrzymuję ... Murzyn , powiedzmy z Tanzanii o imieniu Makumba ,  napisałby lepiej po roku pobytu w naszym kraju .... Zakład ? Szkoda sylab na takie bełkotanie : zdanie z małej litery , interpunkcja została sprowadzona do poziomu dziecinnej bazgrołki . Do tego : spławik jak słoik po musztardzie , co by go każdy widział :  że oto  łowca siedzi nad brzegiem i w zadziwiająco prosty sposób co 15 minut ciągnie świeżo wpuszczone karpie .To w zasadzie  wszystko co można mieć do  powiedzenia na ten temat . Na zakończenie można jeszcze tylko  dodać że łowienie na spławik z kulką to pomysł dość ekscentryczny , jednakże jak wiele innych dziwadeł  nie jest on zabroniony - dlatego też można stosować i próbować nawet tych metod , których skuteczność jest bliska zeru. (2011/11/05 18:50)

Algen


Nie cuduj z kulkami  :)  Prosty zestaw spławikowy z hakiem nr 10 / 8 z jednym lub dwoma ziarenkami qq. nęcisz puszka qq zarzucasz ( haczyk musi leżeć na dni. Spławik wtedy bedzie pochylony lub będzie leżał) i czekasz, i łowisz karpie :) ewentualnie trawić sie moze lin lub duzy karaś . (2011/11/05 19:05)

zbynio5o


witamdzisiaj wpadłem na ciekawy pomysł, aby na 7-10 g spławik założyć kulkę proteinową co myślicie o tym pomyśleoczywiście na nie duze stawy to mozna by było stosowac

Pomysł jest bez sensu i jeszcze te błędy .... Analfabetyzm  o Matko , szerzący się w naszym kraju metodą samosiewu to coś czego nie wytrzymuję ... Murzyn , powiedzmy z Tanzanii o imieniu Makumba ,  napisałby lepiej po roku pobytu w naszym kraju .... Zakład ? Szkoda sylab na takie bełkotanie : zdanie z małej litery , interpunkcja została sprowadzona do poziomu dziecinnej bazgrołki . Do tego : spławik jak słoik po musztardzie , co by go każdy widział :  że oto  łowca siedzi nad brzegiem i w zadziwiająco prosty sposób co 15 minut ciągnie świeżo wpuszczone karpie .To w zasadzie  wszystko co można mieć do  powiedzenia na ten temat . Na zakończenie można jeszcze tylko  dodać że łowienie na spławik z kulką to pomysł dość ekscentryczny , jednakże jak wiele innych dziwadeł  nie jest on zabroniony - dlatego też można stosować i próbować nawet tych metod , których skuteczność jest bliska zeru.

szetrzyfisicie stary padalec s ciebie !

(2011/11/05 19:27)

piotrcarp


jest to dobry sposob jak lapiesz blisko i siedziz przy kijach wiele razy lapalem na wlos ze splawikiem i nie tylko karpie (2011/11/05 22:17)

kogutw68


Każda metoda jest dobra pod warunkiem że jest skuteczna i nie zabroniona. (2011/11/06 13:44)

czarnylis96


i okazało się skuteczne,uwagakarp 2,45kg i 3,1kg (2011/11/06 20:48)

czarnylis96


i nie zamierzam przestać na dzisiaj z tą metodą (2011/11/06 21:07)

pstrag222


możesz nie tylko stosowac kulki ale i pelet tez sie sprawdza , ciekawe przyłowy sie zdarzają , metoda bardzo ciekawa (2011/12/18 10:12)

u?ytkownik97737


Zgodzę się z kolegami nie cuduj z kulkami. (2011/12/18 11:56)

JKarp


CześćA może jednak ktoś powie czym się różni zestaw gruntowy z kulką od zestawu spławikowego?Oprócz oczywiście "oczywistej oczywistości" czyli różnych metod połowu.Piotrek a łowiłeś kiedyś w ten sposób, że piszesz żeby nie cudować?JK (2011/12/18 12:21)

buba0sparx


Nie odkryję Ameryki mówiac ze zestawy spławikowe z kulką na włosie to nic nowego.

Stosuje sie tą metodę szczególnie gdy łowimy w trudnych warunkach łowiska, gdy musimy precyzyjnie postawić nasz zestaw . Zestaw leży na gruncie  bojka wskazuje miejsce jego "pobytu", może on byc zarówno samozacinajacy jak i lżejszy.

Powszechne są równiesz zestawy spławikowe w celu umieszczenia kulki w toni wody szczególnie gdy jest głęboka , ma to na celu zlokalizowanie karpi które szukają ciepłej wody w zbiornikach w których słońce do dna nie dociera.

A co do głupio-mądrego "starego padalca" niech wylewa swoje flustracje w maminy fartuszek i nie popisuje sie na forum chowając sie za monitorem swojego komputera.

(2011/12/18 14:47)

czarnylis96


mimo wszystko,
chciałem tylko sprubowac jak to jest, to tylko tak z ciekawosci (2011/12/23 21:57)

dragon1980


padalec z tego padalca dysortografia to dziedzina nie wedkarska inne forum padalcu (2011/12/24 14:35)

JKarp


CześćŁukasz Kolego wszyscy wiedzą, że to wędkuje.pl :-)Tylko w CV i liście motywacyjnym jak ktoś robi takie błędy niech nie zapomni napisać na dole:*Sorki mam dysgrafię, dysortografię lub dysleksję ( niepotrzebne skreślić ) i oczekuje na reakcje przyszłego pracodawcy.Nie żebym się czepiał ale błędy można skorygować do minimum używając nawet zwykłej przeglądarki do pisania postów ( Firefox lub Chrome ).Wesołych Świąt :-)Janusz JKarp (2011/12/24 14:50)