Karp-kulki-grunt

/ 17 odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH KARPIARZY

od miesiaca poluje na duzego kapera

mam swietne miejsce systematycznie necone kukurydza pazona wiem ze tam sa,lowie na kulki miodowe,mialem pare odjazdow niestety bez skutku co jest nie tak????????

JacekLbn

A jak masz zestaw zrobiony?? (2011/08/29 11:43)

piotrcarp

Bo to mogly byc amury a na amura troche inaczej sie zaklada kulke musi byc blisko haczyka bo na dluzszym wlosie czesto wlasnie sa puste odjazdy bo amur inaczej pobiera pokarm niz karp moze trzymac sama kuleczke w pysku i odplywac z niaa haczyk wisi poza pyskiem wiele razy sie o tym przekonalem a szczegolnie te maluchy takie do 5kg tak robia (2011/08/29 12:29)

janexs

A jak masz zestaw zrobiony??

zylka plecionka,ciezarek gruntowy z rurka,kretlik i wlos z plecionki.wlasne wiazanie z mozliwoscia regulacji dlugosci wlosa. (2011/08/29 13:06)

janexs

Bo to mogly byc amury a na amura troche inaczej sie zaklada kulke musi byc blisko haczyka bo na dluzszym wlosie czesto wlasnie sa puste odjazdy bo amur inaczej pobiera pokarm niz karp moze trzymac sama kuleczke w pysku i odplywac z niaa haczyk wisi poza pyskiem wiele razy sie o tym przekonalem a szczegolnie te maluchy takie do 5kg tak robia

byc moze ze to amury bo tez sie zdazaja ale tak jak piszesz kolego takie maluchy niestety nic wiekszego a odjazdy sa kakretne pewnego wieczoru podczas pierwszego udezenia myslalem ze wedzisko w wodzie wyladuje niestety pusty alarm. (2011/08/29 13:09)

barjew22

Kolego ja dzisiaj będąc na rybach zdecydowałem łowić na kulki proteinowe "śmierdziele", również miałem dziwne branie polegało na tym iż ryba  z szpuli intensywnie rozwijała żyłkę zacięcie i nic , pomyślałem sobie za długi włos skróciłem go rzut w to samo miejsce 10min zaczyna się kilka razy pociągało nagle odjazd i okazało się ładny amur 70cm więc tak jak kolega napisał popróbuj   z długością włosu   a może złowisz ładnego amurka pozdro (2011/08/29 17:21)

JacekLbn

Witam. Tak jak koledzy mówią proteina bliżej haka. A po drugie może sam hak jest zły. Jakich haków używasz?? prostych czy wygiętych?? (2011/08/30 20:22)

JacekLbn

Spróbuj ciężarek na klipsie samozacinającym i proteinę bliżej haka.  Miałem podobny problem sporo czasu temu. Jutro zrobię fotę swojego zestawu i wyślę ci. (2011/08/30 20:43)

bosman9090

hmmm w rurce masz powietrze i ona sie lekko unosi. Zmien rurke na coś innego. Ciężarek 150 gram kulka 12-stka i próbuj na tuti fruti lub truskawkę (2011/08/31 23:38)

Waldi Fish

Spróbuj ciężarek na klipsie samozacinającym i proteinę bliżej haka.  Miałem podobny problem sporo czasu temu. Jutro zrobię fotę swojego zestawu i wyślę ci.

Jacek! Co to za wieprzka dźwigasz w rękach? (2011/09/01 00:01)

JacekLbn

Waldi taki mały łogun :) troszkę ponad dychę:) (2011/09/01 07:01)

marek-debicki

Pozdrawiam Jacka, Lublin i pozostałych Kolegów. Lublin miasto w którym skończyłem podstawówkę i Technikum samochodowe na Długosza. Mieszkałem tam ponad 20 lat, wyemigrowałem w 1976 roku, ale mama i siostra tam nadal mieszkają. Piękne miasto, serdeczni ludzie, miłe wspomnienia. (2011/09/05 20:12)

JacekLbn

A dzięki przyjacielu:) wzajemnie:). Marku trzeba zebrać się kiedyś nad jedną wodą:) Ostatnio siedziałem z Januszem (Jkarp) i BogdanemW:) Wpadaj kiedyś do mnie :) Jest fajna woda :) Można posiedzieć i coś ciachnąć:) (2011/09/06 07:20)

marek-debicki

Dzięki za zaproszenie, nie mówię nie. Może nadarzy się okazja i wtedy spróbujemy. Pozdrawiam (2011/09/06 12:14)

JKarp

Cześć
Jacek a Irka (iro) nie liczysz?
Marku trzymamy za słowo :-)
Janusz JKarp (2011/09/06 17:00)

JacekLbn

Witam Janusz:)
Liczę:) ale on jest n miejscu :) I to nie problem miejscowych zebrać:) Jak wrażenia po zawodach? Jak podoba się łowisko ?? (2011/09/06 20:22)

JKarp

Cześć
No jak się WYGRYWA ZAWODY i łowi NAJWIĘKSZĄ RYBĘ ZAWODÓW ( 12,4kg) a wody się nie zna to już jest woda fajna :-)
Ale to dzięki Tobie bo podpowiedziałeś gdzie nęcić i łowić :-)
Dzięki Chłopaki za spotkanie i liczę na dłuższą "współpracę ".
Janusz JKarp (2011/09/06 21:11)