Karp - ile dni i czym nęcić ?

/ 13 odpowiedzi
Witam Wszystkich wędkarzy. Moje pytanie jest tego typu Wybieram się na karpia i lina na prywatny zbiornik wodny do wujka .są tam dość ładne karpie mam zanętę karp i lin ile dni nęcić żeby były efekty w łowieniu . co założyć na hak? będę łowił jeden zestaw na grunt a drugi na spławik . Chciałem nęcić od środy do piątku a w sobotę i niedzielę zasiadać i wędkować czy taki sposób nęcenia jest dobry ??? proszę o odpowiedzi
adamek19969


Witam Wszystkich wędkarzy. Moje pytanie jest tego typu Wybieram się na karpia i lina na prywatny zbiornik wodny do wujka .są tam dość ładne karpie mam zanętę karp i lin ile dni nęcić żeby były efekty w łowieniu . co założyć na hak? będę łowił jeden zestaw na grunt a drugi na spławik . Chciałem nęcić od środy do piątku a w sobotę i niedzielę zasiadać i wędkować czy taki sposób nęcenia jest dobry ??? proszę o odpowiedzi

na hak daj kukurydze i czerwonego robaka :) jak staw sie jest duzy to 3 dni styknie (2012/04/23 18:19)

adamek19969


Witam Wszystkich wędkarzy. Moje pytanie jest tego typu Wybieram się na karpia i lina na prywatny zbiornik wodny do wujka .są tam dość ładne karpie mam zanętę karp i lin ile dni nęcić żeby były efekty w łowieniu . co założyć na hak? będę łowił jeden zestaw na grunt a drugi na spławik . Chciałem nęcić od środy do piątku a w sobotę i niedzielę zasiadać i wędkować czy taki sposób nęcenia jest dobry ??? proszę o odpowiedzi

na hak daj kukurydze i czerwonego robaka :) jak staw sie jest duzy to 3 dni styknie

a i nęć o tej samej godzinie ;)  (2012/04/23 18:47)

u?ytkownik104372


Witam Wszystkich wędkarzy. Moje pytanie jest tego typu Wybieram się na karpia i lina na prywatny zbiornik wodny do wujka .są tam dość ładne karpie mam zanętę karp i lin ile dni nęcić żeby były efekty w łowieniu . co założyć na hak? będę łowił jeden zestaw na grunt a drugi na spławik . Chciałem nęcić od środy do piątku a w sobotę i niedzielę zasiadać i wędkować czy taki sposób nęcenia jest dobry ??? proszę o odpowiedzi


Chcesz necic zwykla zaneta? Bo to nie jest zbyt dobry pomysl, ugotuj troche kukurydzy,konopi i dodaj jakis ladny zapach. Nec minimum przez te trzy dni o okreslonej godzinie. Na grunt zaloz ze 2 kuku i z czerwonym robakiem,a na splawik 1 kuku z bialymi robakami:) (2012/04/23 19:18)

u?ytkownik74810


Ok dziękuje Za wszelkie odpowiedzi Pozdrawiam (2012/04/23 19:36)

u?ytkownik74810


A jeszcze takie pyt czy jak bym dodał miód do zanęty były by jakieś efekty a zapach bym dał wanilia lub truskawka (2012/04/23 19:44)

zbynio5o


Marcin, a  wujek Ci nie zdradzi sekretów ?  hehe.

Nie napisałeś jaka wielka ta woda i w jakim miesiącu będzisz łowił.  Być może już w pierwszy dzień będziesz mógł połowić. Kiedyś w czerwcu użyłem zanęty truskawkowej i podszedł spory karp, łowiłem na kuku z puszki i na ryż preparowany na któtkim (5cm) przyponie.


(2012/04/23 20:05)

u?ytkownik74810


Zbiornik jest dł-50m szer-20 gł około 2m (2012/04/23 20:30)

u?ytkownik104372


A jeszcze takie pyt czy jak bym dodał miód do zanęty były by jakieś efekty a zapach bym dał wanilia lub truskawka


Zawsze mozna sprobowac moze beda lepsze efekty. Ja bym w 1 dniu nie dodawal tego miodu,a zapach wybralbym truskawke. A w 2 dniu dodalbym ten miod i sprobowal z wanilia i zobaczysz w jaki dzien beda lepsze efekty. I nastepnym razem jak znow wybierzesz sie na lowisko to bedziesz wiedzial jakie dodatki sie lepiej sprawdzaja i wybierzesz ta lepsza opcje:) (2012/04/23 20:31)

u?ytkownik74810


Dzięki bardzo za odpowiedz pozdrawiam i połamania kija (2012/04/23 20:35)

zbynio5o


Łooo..?  To taki staw.  Musisz uważać z nęceniem aby nie przekarmić i delikatnie z zapachami.  Sądze że w pierwszy dzień będziesz łowił na wszystko, z gruntu ciasto, kuku nawet skórka chleba. Ze spławikiem może być fajna zabawa . (2012/04/23 20:39)

u?ytkownik104372


Dzięki bardzo za odpowiedz pozdrawiam i połamania kija


Dzieki i ja rowniez:) (2012/04/23 20:48)

u?ytkownik104372


Marcin, a  wujek Ci nie zdradzi sekretów ?  hehe.

Nie napisałeś jaka wielka ta woda i w jakim miesiącu będzisz łowił.  Być może już w pierwszy dzień będziesz mógł połowić. Kiedyś w czerwcu użyłem zanęty truskawkowej i podszedł spory karp, łowiłem na kuku z puszki i na ryż preparowany na któtkim (5cm) przyponie.




He he a jednak wujek zdradzil:) (2012/04/23 20:52)

u?ytkownik74810


He he wujek znaczy się mój wujek nie wędkuje nie wiem czemu ale ja tam zawsze lubię posiedzieć w ciszy i spokoju na rybkach (2012/04/23 21:31)