Karp 27 kg złowiony w ok. Legnicy

/ 8 odpowiedzi
Karp 27 kg złowiony okolice Legnicy ktoś wie dokładnie gdzie to było ??
lucek2106


spalona, dokladnie od strony kosciola gdzie teoretycznie nie wolna lapac:) ale pewnie nygusy maja pozwolenie skoro moga odgrodzic sie do samej wody gdzie nawet nie mozna wejsc, bo teren prywatny:p (2012/05/10 20:07)

stahu89


No na spalonej takie kolosy mogą być.. wielki zbiornik no i jaki głęboki.. choć głębokość nie sprzyja rośnięciu ale taki akwen.. to bardzo prawdopodobne. (2012/05/10 20:38)

Tomek-W


Jednak spalona.Dobrze poznałem zbiornik.Tak myślałem o nim.No no 27 kg na żwirowni taki misiek.Dzieki chłopaki za info ;] (2012/05/10 21:42)

Easyredrider


Już wam koledzy tłumaczę.Gośc przy domu ma pomost ,na nim wystawione 2 wędki ale tylko dla picu.30m od brzegu pływają 2-3 zestawy ,,boje zrobione z butelek plastikowych po napojach" i już cała tajemnica ujawniona jak to z kłusownika telewizja zrobiła bohatera.Pozdrawiam red (2012/05/11 07:19)

stahu89


Ale trzeba zaznaczyc ze takie misiaczki tam sa.. no to teraz na spalonej sie nei bedzie mozna odpedzic od wedkarzy ;-) (2012/05/11 11:42)

danon1973


Ja na spalonej łowiłem ponad 20 lat temu, było wtedy tylko jedno jeziorko ale można było ładną rybę tam złowić. Planuję się tam wybrać w tym roku, może na kilka dni nawet, nie z powodu tego rekordowego karpia raczej z sentymentu :). No i spalona to ładna woda :).
Tak patrzyłem na google map i na tym drugim jeziorze, na wyspie jest jakiś domek... to jakiś domek mieszkalny, kempingowy? Wie ktoś może co to jest?
I jeszcze jedno pytanie, czy na wszystkich jeziorkach w spalonej można łowić?
Pozdrawiam (2012/05/11 13:11)

stahu89


Tak na każdym.. tylko zeby lapac na spalonej trzeba dobrze znac ten zbiornik bo tam w niektorych( w wiekrzosci) miejsc jest glebia gdzie ryby darmo szukac.. (2012/05/11 13:16)

u?ytkownik39933


Już wam koledzy tłumaczę.Gośc przy domu ma pomost ,na nim wystawione 2 wędki ale tylko dla picu.30m od brzegu pływają 2-3 zestawy ,,boje zrobione z butelek plastikowych po napojach" i już cała tajemnica ujawniona jak to z kłusownika telewizja zrobiła bohatera.Pozdrawiam red

moim zdaniem mało prawdopodobne zeby ten karp został złowiony siatką  (2012/05/11 16:46)