Kanał Żerański -zrzut ciepłej wody

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich.Poszukuję informacji na temat miejsca na Kanale Żerańskim przy zrzucie ciepłej wody z elektrowni lub ciepłowni.Nigdy tam nie byłem i niewiem gdzie to jest i jak tam dojechać.Proszę o info od kolegów którzy wiedzą o co chodzi.Pozdrawiam
Macloud25


Ponawiam Pytanko??? (2011/10/23 08:31)

TomN83


też się chętnie dowiem (2011/10/23 09:11)

TomN83


i jeszcze jedno pytanko Czy ruszyła płotka na kanale w okolicy nieporętu? Wyjątkowo w tą niedzielę nie byłem. (2011/10/23 21:39)

mmaciekk111


Zrzut ciepłej wody mieści się przy ulicy modlińskiej, przy elektrociepłowni żerań, punktem orientacyjnym jest auchan modlińska (nieopodal, trochę na południe od kanałku). Jeśli chcesz dojechać tam autobusem musisz znaleźć sobie połączenie do przystanków konwaliowa lub e.c. żerań z konwaliowej musisz iść na południe, możesz iść albo dołem (tamtędy dostaniesz się na brzeg po przeciwnej stronie od wypływu ciepłej wody, jednak miejsca tam jest niezbyt wiele), natomiast jeśli pójdziesz górą przechodzisz nad kanałkiem po remontowanym w tym momencie wiadukcie i po przejściu nad wodą schodzisz w dół. Jeśli chciałbyś się wybrać samochodem, musisz zjechać na auchan, później nie wjeżdżając na parking przejeżdżasz pomiędzy stacją i auchan, przez rondo prosto (drogowskazy na centrum bodajże), tam będziesz miał drogę na której możesz zostawić swój samochód albo przed wiaduktem, albo po przejechaniu pod nim (samochód zostawia się na poboczu - nikt się raczej nie czepia, teraz akurat kiedy trwa remont droga ta jest jednokierunkowa więc można go zostawić na zapiaszczonym poboczu, bądź też w przypadku zostawienia go przed wiaduktem na lewym pasie). Zostawiając środek transportu po przejechaniu pod wiaduktem będziesz miał bliżej do łowiska, musisz przejść na dziko przez tory i kierować iść prosto jakieś 100 metrów, może mniej. Droga ta doprowadzi Cię do stoku nad samym wypływem ciepłej wody. Co do brań teraz to nie wiem jak sprawa wygląda, jednakowoż przejeżdżając rano wiaduktem widzę codziennie jakieś gruntówy, niekiedy jakiś spinningista się trafi więc raczej się coś dzieje. Jakby coś było nie jasne w opisie to pytaj. (2011/10/23 22:59)

mmaciekk111


Dołączam mapkę, miejsca a i b to miejsca gdzie można zostawić samochód (teraz jest remont więc na wiadukcie zostawić go nie można) miejsce c to miejsce wypływu ciepłej wody, tam dochodzimy.http://maps.google.pl/maps?saddr=Nieznana+droga&daddr=Nieznana+droga+to:52.297726,20.994401&hl=pl&ll=52.297568,20.994122&spn=0.003445,0.006899&sll=52.297588,20.99409&sspn=0.003445,0.006899&geocode=FQb7HQMdeF5AAQ%3BFaX8HQMdkWJAAQ%3B&vpsrc=6&mra=mi&mrsp=2&sz=17&t=h&z=17 (2011/10/23 23:05)

hipek78


Witam.

Ponieważ od dłuższego czasu nie w ogóle wędkowałem na kanale (i nie tylko) proszę kolegów wędkarzy o informacje jak sytuacja na kanale. Czy można liczyć na jakieś brania.

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam.

(2011/10/24 10:00)