Zaloguj się do konta

Kanał TVR

utworzono: 2014/10/11 09:26

Cześć, orientuje się ktoś czy jeszcze kanał TVR Telewizja Polska jest jeszcze na Cyfrowym Polsacie kiedyś był na kanałach 170 i 194 teraz nie mogę go znaleźć?
[2014-10-11 09:26]

grisza-78

Już chyba ze dwa miesiące nie ma tego kanału na Cyfrowym Polsacie. Też lubię oglądać TVR, sporo tam wędkarskich programów, sporo n/t przyrody, ale gdzieś ta telewizja zniknęła.
[2014-10-11 10:16]

kristof1666

http://www.tvr24.pl/o_telewizji.html [2014-10-11 18:55]

rafal-idler

Tak, to prawda, kanału TVR nie można znaleźć od jakiegoś czasu na Cyfrowym Polsacie. Ani na kanale 170 (gdzie był kiedyś) ani na 194 (tego kanału mój dekoder w ogóle nie wyszukał). Wędrówki z wędką można pooglądać tu: http://www.tvr24.pl/program-Wedrowki_z_wedka-291.html [2014-10-11 19:20]

Tak, to prawda, kanału TVR nie można znaleźć od jakiegoś czasu na Cyfrowym Polsacie. Ani na kanale 170 (gdzie był kiedyś) ani na 194 (tego kanału mój dekoder w ogóle nie wyszukał). Wędrówki z wędką można pooglądać tu: http://www.tvr24.pl/program-Wedrowki_z_wedka-291.html

Dzięki. Szkoda, że nie ma innych programów wędkarskich.
[2014-10-12 11:25]

stasik113

JA oglądam na tvn turbo lub na Polsat play xD
[2014-10-12 12:58]

odrofan

Witam . Znalazłem na Polsacie kanał -fokus tv - są programy wędkarskie i przyrodnicze [mam pakiet mini] [2014-10-12 15:39]

weekendowy moczykij

Na Fokus TV lecą filmy WMH. Jeszcze niedawno programy o tematyce wędkarskiej były emitowane systematycznie o porannej porze.Teraz kanał rzadziej emituje kolejne odcinki.
[2014-10-14 08:18]

Arcymisiek

Focus tv - 17.55 Wspaniały świat wędkarskich przygód
[2014-10-14 18:06]

Artur z Ketrzyna

Mam fokus TV, tyle że nie mam programu by sprawdzić kiedy będzie jakiś filmik wędkarski...
Koledzy, czy one są wyświetlane systematycznie o stałej porze?
Jak tak to. Może ktoś zapoda kiedy?
[2014-10-17 08:09]

Artur z Ketrzyna

"TVR jest niekodowaną telewizją satelitarną o zasięgu europejskim dostępną również w wybranych telewizjach kablowych na innych kontynentach - Azji, Afryce i Ameryce Północnej. Odbiór programu możliwy jest za pośrednictwem wiodących platform cyfrowych."

platforma - kan;
Vectra -  711
Cfr Polsat - 170
NC+  - 222
UPC   - 159

Ale na TVBT nie, szkoda...
[2014-10-17 08:17]

89krzysztof

Ja na 222 kanale NC+ nie mam nic ;)
[2014-10-17 08:41]

odrofan

Witam . U mnie na Polsacie tvr zniknął całkowicie [przez jakiś czas był na liście ale nie działał] .Na fokusie wygląda na to że programy wędkarskie są systematycznie o 17 55 oraz odcinki powtarzane są w godzinach nocnych [dzisiaj po godz. 2 w nocy] Tak przy okazji dodam że dla mnie najlepsze , najbardziej wartościowe są filmy produkowane przez Czechów , a tych poza internetem [mam limitowany pakiet danych] nigdzie nie mogę ,,namierzyć'' . [2014-10-17 09:13]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia