Kanał Dwory - jak dojechać od strony Sosnowca?

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Czy ktoś wie jak dokładnie dojechać na kanał dwory koło Oświęcimia.
Ja będę jechał od strony Sosnowca?
Nie byłem tam jeszcze nigdy i mam zamiar się wybrać.
Czy nad samą wodę da się dojechać samochodem.
Czy to są wody PZW Katowice czy już bielskie?

Proszę o wiadomości.

Majster 81

Witaj. Są to wody pzw Katowice , do samej wody nie dojedziesz autko musisz pozostawić na drodze tj. około 15-20 metrów od miejsca w którym będziesz łowił. Co do dojazdu jedziesz do Oświęcimia później w kierunku zajezdni pks ach ... zobacz dojazd na mapie będzie prościej.Pozdrawiam (2012/01/14 12:59)

siri34

Więc tak jadąc od sosnowca kieruj się na centrum!przejezdzasz centrum i cały czas prosto!dojezdzasz do zakladów azotowych i skrecasz w lewo jest napis ,,DWORY". potem za jakieś 100m w prawo i jedziesz cały czas prosto aż do przejazdu kolejowego i dalej prosto aż dojedziesz na zapore. Po lewej masz dwory I a po prawej (niżej) mowią na to Dwory II. Autem można dojechać w wiekszosc miejsc nad samą wode, auto masz na skarpie 10mterów wyzej. Wody PZW KATOWICE! (2012/01/14 13:02)

skunio87

Witam.  http://www.wedkuje.pl/lowisko,kanal-dwory,38579 pod tym adresem znajdziesz dokładny opis łowiska ze zdjęciami a u dołu strony w zakładce pliki jest mapa dojazdu od miejscowości Oświęcim. Ty jadąc od sosnowca pojedziesz właśnie tędy.   (2012/03/02 10:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

radek123

Witam nie odpowiem ci jak tam dojechać ale to piękne łowisko miałem okazję tam łowić brać udział w 3 dniowych zawodach
GRAND PRIX POLSKI "puchar Katowic "
kanał dwory 19 -21.08 2011
Jest to piękny kanał i bardzo rybny miałem wynik z dwóch tur przekraczający 10 kg polecam to łowisko być może w tym roku też tam zagoszczę na pucharze Katowic .

radek123 (2012/03/02 20:56)

ciernik07

JAK NA DWORACH CZY SIE JUZ COS DZIEJE ? (2012/04/09 15:58)