Zaloguj się do konta

Kamuflaż wędkarza i sprzętu wędkarskiego warto?

utworzono: 2011/12/05 22:01
Bernard51

Ale jak wczesniej kol."Zibi"napisal ryby lowi sie z glowa
[2012-02-19 09:38]

obcy91

Masz rację Krzysiek, nie ma kolegów! Tak niby wszyscy wędkarze się lubią i w ogóle ale co im szkodzi pozostawić minę dla przechodzącego za nim kolegą... To się nazywa normalnie Wojna Okupiona!
[2012-02-19 09:46]

zibik33

Ja jadąc na ryby zazwyczaj ubieram się w moro , może nie ma to aż takiego znaczenie i można by się ubrać w stonowane kolory tylko ale ubieram się tak BO LUBIĘ ! ;-) Z drugiej strony nie wydaję jakiejś kolosalnej kasy na te ubrania , polski mundur polowy , kurtka , plecak Bundeswehry za grosze z allegro  , no i ważna rzecz wytrzymałość tych ubrań , często lepsza od takich na co dzień . Dla mnie wyjazd na ryby to nie tylko ryby ale odpoczynek na łonie natury i jakoś bym się dziwnie czuł w kolorowym dresie nad wodą . Ale oczywiście wszystko kwestia gustu , kto chce na różowo to na różowo kto na zielono to na zielono , mnie "wsjo ryba" .;-)
[2012-02-19 10:26]

obcy91

No też trochę kwestia praktyczna, jak się spodnie moro uflejają w błocie to aż tak tego nie widać :)
[2012-02-19 10:41]

adamek19969

Ciuchy od firm wędkarskich są strasznie drogie. Niedaleko domu mam fajny sklep z ciuchami wojskowymi (demobilu) i za nie całe 30zł zakupiłem takie coś, nawet wygodne jest ;-) Idealne na spinning. Kamuflaż bardzo dobry.
POZDRAWIAM
[2012-02-19 10:53]

Bernard51

+Nie traktujmy wszyskich wpisow zbyt powaznie,ja tez mam 2szt kurtki armia ANgole 2 pary spodni ocieplane i zwykle niemiecka armia kupilem na targu za groszei tez nad woda szpanuje jak sie patrzy a na jesien mam ocieplane spodnie na szelkach narciarskie i duza stara kurtke puchowa zielona Tak jest wygodniej i praktyczniej jak pisales ze kolorowe dresy-oczywiscie!!
Kol
zibik33  wyzwol troche radosci z siebie juz niedlugo bedziemy moczyc kije
[2012-02-19 10:54]

Wachta

No też trochę kwestia praktyczna, jak się spodnie moro uflejają w błocie to aż tak tego nie widać :)

Zgadzam się z kolegą. Tego typu spodnie widać jakie były brudne wtedy gdy je wypierzemy ;).
[2012-02-19 10:56]

macros111

Jak myślicie sprawdzi się :)?

Tak,zdecydowanie ,musze sobie sprawic taki stroj.(-:


[2012-02-19 13:03]

zibik33

Kol
zibik33  wyzwol troche radosci z siebie juz niedlugo bedziemy moczyc kije

 bym wyzwalał , ale jadę na cały marzec na szkolenie , a miętuski czekają ;-)
A już by się chciało na nockę ruszyć a tak trzeba będzie poczekać do kwietnia ;-(
Co do ubioru dostałem ostatnio w prezencie ocieplane spodnie  z Anglii , używka , na wczesne  , zimne nocki jak znalazł i nawet nie w moro , czarne ;-)
[2012-02-19 18:34]

shidu

Idealny jest naturalny kamuflaż wskoczyć w błotu albo w łajno i oblepić się liśćmi ... rewelacja... sam siebie nie poznasz
[2012-03-08 22:40]

xemit

Ja się dziś kamuflowałem.
Jednak jedynym powodem tego kamuflażu było to że kupiłem tanio kurtkę na ryby.:)))
Jak zobaczyłem cenę to wszystko mi się w niej podobało.nawet kamuflaż.:)))
Taka kurtka równie dobrze kamufluje po wypruciu barw narodowych.

[2012-03-08 23:04]

dealer081

Ja mam jeszcze moro z czasów MON-u szef kapani mi wyslal paczka 2 kaplety gdy bylem na urlopie,oczywiscie za drobna 300zl oplata,jedynie co to dokupuje desantówki,uwazam iz to jedne z leprzych butow,dobra pasta i kremik i nie przemokna. [2012-03-08 23:35]

Wachta

Ja mam jeszcze moro z czasów MON-u szef kapani mi wyslal paczka 2 kaplety gdy bylem na urlopie,oczywiscie za drobna 300zl oplata,jedynie co to dokupuje desantówki,uwazam iz to jedne z leprzych butow,dobra pasta i kremik i nie przemokna.



Wybacz kolego, ale w kwestii butów się z Tobą nie zgodzę. Uważam, że te buty to badziewie. W nich stopa się dopasowywuje do buta, a nie but do stopy.
[2012-03-09 06:19]

ryukon1975

Ja się dziś kamuflowałem.
Jednak jedynym powodem tego kamuflażu było to że kupiłem tanio kurtkę na ryby.:)))
Jak zobaczyłem cenę to wszystko mi się w niej podobało.nawet kamuflaż.:)))
Taka kurtka równie dobrze kamufluje po wypruciu barw narodowych.




Zauważyłem na pierwszych zdjęciach.
Że są zbędne i nie na miejscu.
Zostały dawno usunięte,po drugim czy trzecim wędkowaniu.
Szkoda że mój błąd tak Cię zasmucił.
Przepraszam że nie jestem doskonały.:))
[2012-03-09 06:57]

Fajne zielone spodnie i koszulki były wczoraj w carrefourze. Zakupiłem, na wszelki wypadek trochę będę się kamuflował.
[2012-03-11 18:18]

miecz-gaz

J_A_C_E_K  ? Troszkę przesadził, a nawet bardzo.Może tak chciał.Natomiast przy zasadzeniu się na rybę warto w topić się w otoczenie lub też ukryć się za roślinnością by odrobinę przechytrzyć rybę. [2012-09-07 11:21]