Kamuflaż wędkarza i sprzętu wędkarskiego warto?

/ 41 odpowiedzi / 5 zdjęć
Bernard51


Ale jak wczesniej kol."Zibi"napisal ryby lowi sie z glowa (2012/02/19 09:38)

obcy91


Masz rację Krzysiek, nie ma kolegów! Tak niby wszyscy wędkarze się lubią i w ogóle ale co im szkodzi pozostawić minę dla przechodzącego za nim kolegą... To się nazywa normalnie Wojna Okupiona! (2012/02/19 09:46)

zibik33


Ja jadąc na ryby zazwyczaj ubieram się w moro , może nie ma to aż takiego znaczenie i można by się ubrać w stonowane kolory tylko ale ubieram się tak BO LUBIĘ ! ;-) Z drugiej strony nie wydaję jakiejś kolosalnej kasy na te ubrania , polski mundur polowy , kurtka , plecak Bundeswehry za grosze z allegro  , no i ważna rzecz wytrzymałość tych ubrań , często lepsza od takich na co dzień . Dla mnie wyjazd na ryby to nie tylko ryby ale odpoczynek na łonie natury i jakoś bym się dziwnie czuł w kolorowym dresie nad wodą . Ale oczywiście wszystko kwestia gustu , kto chce na różowo to na różowo kto na zielono to na zielono , mnie "wsjo ryba" .;-) (2012/02/19 10:26)

obcy91


No też trochę kwestia praktyczna, jak się spodnie moro uflejają w błocie to aż tak tego nie widać :) (2012/02/19 10:41)

adamek19969


Ciuchy od firm wędkarskich są strasznie drogie. Niedaleko domu mam fajny sklep z ciuchami wojskowymi (demobilu) i za nie całe 30zł zakupiłem takie coś, nawet wygodne jest ;-) Idealne na spinning. Kamuflaż bardzo dobry.
POZDRAWIAM (2012/02/19 10:53)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Bernard51


+Nie traktujmy wszyskich wpisow zbyt powaznie,ja tez mam 2szt kurtki armia ANgole 2 pary spodni ocieplane i zwykle niemiecka armia kupilem na targu za groszei tez nad woda szpanuje jak sie patrzy a na jesien mam ocieplane spodnie na szelkach narciarskie i duza stara kurtke puchowa zielona Tak jest wygodniej i praktyczniej jak pisales ze kolorowe dresy-oczywiscie!!
Kol
zibik33  wyzwol troche radosci z siebie juz niedlugo bedziemy moczyc kije (2012/02/19 10:54)

Wachta


No też trochę kwestia praktyczna, jak się spodnie moro uflejają w błocie to aż tak tego nie widać :)

Zgadzam się z kolegą. Tego typu spodnie widać jakie były brudne wtedy gdy je wypierzemy ;). (2012/02/19 10:56)

macros111


Jak myślicie sprawdzi się :)?

Tak,zdecydowanie ,musze sobie sprawic taki stroj.(-:

(2012/02/19 13:03)

zibik33


Kol
zibik33  wyzwol troche radosci z siebie juz niedlugo bedziemy moczyc kije

 bym wyzwalał , ale jadę na cały marzec na szkolenie , a miętuski czekają ;-)
A już by się chciało na nockę ruszyć a tak trzeba będzie poczekać do kwietnia ;-(
Co do ubioru dostałem ostatnio w prezencie ocieplane spodnie  z Anglii , używka , na wczesne  , zimne nocki jak znalazł i nawet nie w moro , czarne ;-) (2012/02/19 18:34)

shidu


Idealny jest naturalny kamuflaż wskoczyć w błotu albo w łajno i oblepić się liśćmi ... rewelacja... sam siebie nie poznasz (2012/03/08 22:40)

xemit


Ja się dziś kamuflowałem.
Jednak jedynym powodem tego kamuflażu było to że kupiłem tanio kurtkę na ryby.:)))
Jak zobaczyłem cenę to wszystko mi się w niej podobało.nawet kamuflaż.:)))
Taka kurtka równie dobrze kamufluje po wypruciu barw narodowych. (2012/03/08 23:04)

dealer081


Ja mam jeszcze moro z czasów MON-u szef kapani mi wyslal paczka 2 kaplety gdy bylem na urlopie,oczywiscie za drobna 300zl oplata,jedynie co to dokupuje desantówki,uwazam iz to jedne z leprzych butow,dobra pasta i kremik i nie przemokna. (2012/03/08 23:35)

Wachta


Ja mam jeszcze moro z czasów MON-u szef kapani mi wyslal paczka 2 kaplety gdy bylem na urlopie,oczywiscie za drobna 300zl oplata,jedynie co to dokupuje desantówki,uwazam iz to jedne z leprzych butow,dobra pasta i kremik i nie przemokna.



Wybacz kolego, ale w kwestii butów się z Tobą nie zgodzę. Uważam, że te buty to badziewie. W nich stopa się dopasowywuje do buta, a nie but do stopy. (2012/03/09 06:19)

ryukon1975


Ja się dziś kamuflowałem.
Jednak jedynym powodem tego kamuflażu było to że kupiłem tanio kurtkę na ryby.:)))
Jak zobaczyłem cenę to wszystko mi się w niej podobało.nawet kamuflaż.:)))
Taka kurtka równie dobrze kamufluje po wypruciu barw narodowych.




Zauważyłem na pierwszych zdjęciach.
Że są zbędne i nie na miejscu.
Zostały dawno usunięte,po drugim czy trzecim wędkowaniu.
Szkoda że mój błąd tak Cię zasmucił.
Przepraszam że nie jestem doskonały.:)) (2012/03/09 06:57)

u?ytkownik94767


Fajne zielone spodnie i koszulki były wczoraj w carrefourze. Zakupiłem, na wszelki wypadek trochę będę się kamuflował. (2012/03/11 18:18)

miecz-gaz


J_A_C_E_K  ? Troszkę przesadził, a nawet bardzo.Może tak chciał.Natomiast przy zasadzeniu się na rybę warto w topić się w otoczenie lub też ukryć się za roślinnością by odrobinę przechytrzyć rybę. (2012/09/07 11:21)