Zaloguj się do konta

Kamizelka wędkarska-wady i zalety

utworzono: 2010/01/10 11:51
MaReX28

Witam wszystkich. Chcialbym abyście wyrazili swoje zdanie na temat kamizelek wędkarskich. Jakie są ich zalety oraz ewentualnie wady(jeżeli są). Chciałbym również abyście podali jakiej firmy kamizelkę polecalibyscie na początek. Z góry dziękuję i pozdrawiam. [2010-01-10 11:51]

erykom

wybor jest ogromny wiec nie bedziesz mial problemu ze znalezieniem dla siebie kamizelki :)ja osobiscie nie uzywam kamizelek bo nie sa mi potrzebne [2010-01-10 12:41]

tomiczek22

Zaletą takiej kamizelki jest to że przynęty, i akcesoria masz pod ręką a nie musisz sięgać do torby. Fajne kamizelki ma firma GRAFF
[2010-01-10 12:50]

loli_83

Witam. Mi również do gustu przypadła firma GRAFF jeżeli chodzi o odzież wędkarską. Cenię ją za bardzo dobre, mocne szycie, użycie wysokiej jakości tkanin no i oczywiście za elegancki krój.
Do spinningu polecam kamizelkę - model 314-B. Pozdrawiam

[2010-01-10 13:27]

rafi73

Zwróć uwagę  aby plecy były odpinane. Zostaje wtedy tylko siateczka - bardzo fajny patent na lato. Sam takiej używam od kilku lat. Firma nie jest tak ważna jak samo wykonanie i rodzaj materiału , GRAFF  to lider jeżeli chodzi o ubiór dla wędkarzy.
[2010-01-10 20:26]

Używałem Graffa przez wiele lat, nie pruł się , nie pękał, niewiele płowiał, była dość miękka, miała dużo kieszeni itp. Miałem też inne ale szybko płowiały i ścierały się , szorowały skórę bo były za sztywne, najlepiej wspominam Graffa i polecam. Ostatnio postanowiłem wyrzucić stare spodnie Graffa bo po prostu w pasie już się nie mieszczą. Możecie mi wierzyć lub nie ale używałem ich kilkanaście lat (wraz z innymi, które się rozpadły).
[2010-01-10 20:29]

fishingFT

Na temat kilku kamizelek znajdziesz informację tutaj

http://fishing-test.pl/odzie-i-obuwie/index.php

[2010-01-20 21:45]

Waldi Fish

Kupiłem w ubiegłym roku produkt o nazwie "Superkamizelka wędkarska XL moro" w firmie RUMPOL na Allegro za 49 PLN i jestem z niej zadowolony. Ma sporo kieszeni w których można zmieścić dużo akcesoriów wędkarskich co jest sporą zaletą lub wadą, bo jak kiedyś komórka dzwoniła mi w kieszeni, to nie bardzo mogłem wyszukać w której się znajduje. Dopiero jak namacałem kamizelkę, żeby wyczuć coś co wystaje, udało mi się zlokalizować komórkę.
[2010-01-21 01:32]

KONIO

Witam! ja używam już jeden sezon Dragona, narazie jest ok, uszyta z dosyć cienkiego ale, też dość trwałego materiału, z siateczką wewnątrz, z kieszeniami na zewnątrz i w środku,jak za taka cena około 70-90zł, myślę godna uwagi. POZDRAWIAM!!!!!
[2010-01-21 11:56]

KONIO

tak wygląda :)
[2010-01-21 11:58]

Waldi Fish

Moja jest znacznie tańsza i w kieszenie znacznie bogatsza. Bardziej też odpowiada mi kolorystycznie od tego Dragona.
[2010-01-21 19:17]

loli_83 wie co dobre !!! Graf chociaż nie jest tani, ale moim zdaniem bezkonkurencyjny. Używam dwóch modeli - spinningowej i muchowej. Zaletami tych kamizelek poza solidnym i bardzo estetycznym wykonaniem, olbrzymią ładownością (ważną dla spinningistów i muszkarzy bo cały majdan noszą na sobie) jest WYGODA !!!

Używałem innych marek (których nazw nie wymienię z oczywistych względów) i wiem co to znaczy przez kilka godzin nosić na sobie spory ciężar. "Graf" idealnie leży na barkach nie obciążając karku i daje po prostu komfort użytkowania. Tej zalety nie docenią np: karpiarze bo wygodnie leżą na leżakach, a cały sprzęt spokojnie leży obok

Pozdrawiam

[2010-01-21 19:38]