Zaloguj się do konta

Kamery w lesie

utworzono: 2011/09/01 11:15
Jędrula

 

Popieram taką inicjatywę , super pomysł . Nad jeziorami też powinny być kamery i powinno się to podać do publicznej wiadomości , wszyscy by zbierali najmniejsze papierki .

Oj , czy się doczekamy kiedyś czystych lasów i jezior ? 

 

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/zlodzieje-drewna-zlapani-dzieki-lesnej-kamerze,12555,1,0.html

[2011-09-01 11:15]

.........i filmiki na Youtube... [2011-09-01 11:22]

ryukon1975

A gdzie miejsce na intymność dla zajączków.:):):)

Tak poważnie to nie,i tak gdzie dziś nie pójdę jestem obserwowany,może niektórych to kręci mnie nie.Może przynajmniej na rybach trochę prywatności?
[2011-09-01 11:29]

Jędrula

A gdzie miejsce na intymność dla zajączków.:):):)

Tak poważnie to nie,i tak gdzie dziś nie pójdę jestem obserwowany,może niektórych to kręci mnie nie.Może przynajmniej na rybach trochę prywatności?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hhehehe , czułem , że to zaraz ktoś podniesie – prywatność :)

Zgadza się ale coś w ty jest Koledzy , nie ? Kamerka tu , kamerka tam a śmieci ani na lekarstwo :)

[2011-09-01 11:31]

ryukon1975

A gdzie miejsce na intymność dla zajączków.:):):)

Tak poważnie to nie,i tak gdzie dziś nie pójdę jestem obserwowany,może niektórych to kręci mnie nie.Może przynajmniej na rybach trochę prywatności?


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hhehehe , czułem , że to zaraz ktoś podniesie – prywatność :)

Zgadza się ale coś w ty jest Koledzy , nie ? Kamerka tu , kamerka tam a śmieci ani na lekarstwo :)


Oczywiście nie sposób dziś uniknąć kamer całkowicie,ale trzeba zachować jakiś umiar.Można rzucić kilka w jakieś newralgiczne miejsca ale z zachowaniem rozsądku.
[2011-09-01 11:38]

A jak siedzimy na rybach, a po lewej, po prawej, przed, za, nad, siedzą inni wędkarze, spacerowicze, gapie, to też prywatność szlak trafia a my dalej łowimy :) To ja już wolę kamery. One nie gadają, nie przeszkadzają niczym, nie pytają, nie hałasują, nie biegają, nie włączają Radia Maryja albo disco polo na całe jezioro, nie klną ze szwagrem na głos, z kolegą i nie wtryniają się w miejscówkę :) A dzięki nim środowisko i sami wędkarze mogą sporo zyskać. [2011-09-01 12:11]

A jak siedzimy na rybach, a po lewej, po prawej, przed, za, nad, siedzą inni wędkarze, spacerowicze, gapie, to też prywatność szlak trafia a my dalej łowimy :) To ja już wolę kamery. One nie gadają, nie przeszkadzają niczym, nie pytają, nie hałasują, nie biegają, nie włączają Radia Maryja albo disco polo na całe jezioro, nie klną ze szwagrem na głos, z kolegą i nie wtryniają się w miejscówkę :) A dzięki nim środowisko i sami wędkarze mogą sporo zyskać.



a może maja głośniki? a pan który siedzi przed monitorem ma cięty język, słucha disco polo....? 

a na serio to popieram ... mniej burdelu nad wodą. Może jak by były w podczerwieni czy cuś to kłusowników też by załatwili. w nocy. [2011-09-01 12:34]

ryukon1975

A jak siedzimy na rybach, a po lewej, po prawej, przed, za, nad, siedzą inni wędkarze, spacerowicze, gapie, to też prywatność szlak trafia a my dalej łowimy :) To ja już wolę kamery. One nie gadają, nie przeszkadzają niczym, nie pytają, nie hałasują, nie biegają, nie włączają Radia Maryja albo disco polo na całe jezioro, nie klną ze szwagrem na głos, z kolegą i nie wtryniają się w miejscówkę :) A dzięki nim środowisko i sami wędkarze mogą sporo zyskać.


Kto by siedział nad taka wodą?Mi nikt nie przeszkadza.:)
[2011-09-01 12:39]

Krzysiek, ale nie piszemy o takich pięknych miejscach, gdzie jest mniejsza presja wędkarzy, tylko wiesz, tam gdzie miasto o rzut butelką, gdzie jeden drugiemu na łbie siedzi, gdzie miejscówkę trzeba zająć na zapisy w lutym żeby w lipcu połowić, gdzie aut jest więcej jak drzew itp. [2011-09-01 12:44]

ryukon1975

Krzysiek, ale nie piszemy o takich pięknych miejscach, gdzie jest mniejsza presja wędkarzy, tylko wiesz, tam gdzie miasto o rzut butelką, gdzie jeden drugiemu na łbie siedzi, gdzie miejscówkę trzeba zająć na zapisy w lutym żeby w lipcu połowić, gdzie aut jest więcej jak drzew itp.



Takie wody są tez u mnie,powiedzmy zalew gdzie co sobota imprezy pomieszanie wszystkiego do kupy.Tam tłumy ludzi i wszelkie męty z okolicy niestety tam to chyba i kamera co 20 m nie pomoże.Jednak co do takich łowisk to się zgodzę tam można śmiało zakładać kamery.
[2011-09-01 12:51]

Wielki "FISCHBRADER" spogląda tu i tam ........hehehe dobre :)) [2011-09-01 13:19]

kaban

Krzysiek, ale nie piszemy o takich pięknych miejscach, gdzie jest mniejsza presja wędkarzy, tylko wiesz, tam gdzie miasto o rzut butelką, gdzie jeden drugiemu na łbie siedzi, gdzie miejscówkę trzeba zająć na zapisy w lutym żeby w lipcu połowić, gdzie aut jest więcej jak drzew itp.

I dzięki Bogu,że z Krzysiem łowimy (co prawda kilkadziesiąt kilometrów od siebie) w jako tako dzikiej rzece.To o czym Maćku piszesz miałoby się nijak do "odpoczynku i odstresowaniem nad wodą" w moim pojęciu. Lubię wyprawy z kolegami ale samotne wędkowanie kocham najbardziej-bez gapiów,rodziny,kamer,muzyki,itd.
[2011-09-01 13:25]

JOPEK1971

W Szwecji też są kamery ale w rezerwatach,przekonało się o tym kilku moich znajomych(aż wstyd się przyznac) jadąc na znane łowisko po drodze trafili na rzeczkę,chcieli zobaczyc co w rzeczce pływa,skończyło się tym że stracili samochód,wędki i jeszcze musieli słono zapłacic,kamery to bardzo fajna rzecz. [2011-09-01 13:27]

kaban

Tak mnie wzięło na przemyślenia o wędkowaniu przed kamerą,że pominąłem główny wątek-kamery w lesie jak najbardziej tak!!! Znam wiele dzikich wysypisk gdzie dorwanie takiego delikwenta graniczy z cudem.Ewentualną nagraną kopulacją zwierzątek by się nie przejmował-chyba,że się wtrącą nawiedzeni Animalsi.
[2011-09-01 13:36]

się wtrącą nawiedzeni Animalsi.

albo WWF. [2011-09-01 14:05]

ryukon1975

W Szwecji też są kamery ale w rezerwatach,przekonało się o tym kilku moich znajomych(aż wstyd się przyznac) jadąc na znane łowisko po drodze trafili na rzeczkę,chcieli zobaczyc co w rzeczce pływa,skończyło się tym że stracili samochód,wędki i jeszcze musieli słono zapłacic,kamery to bardzo fajna rzecz.



Kamery to fajna rzecz!Kol.JOPEK1971 powiedz to tym kolegom ale ze sporego dystansu:):)
[2011-09-01 14:17]

krapiotr69

Nie popieram kamer nad jeziorami...bez przesady, las to coś innego, kamery tam są w innym celu.
[2011-09-01 14:18]

JOPEK1971

A ja mam kamerę skierowaną na wejście do klatki schodowej i jakoś mnie nie denerwuję ;-) [2011-09-01 14:25]