Kamera sportowa podczas wedkowania

/ 1 odpowiedzi
Witam.

Chciałbym podpytać użytkowników forum , jakich kamerek sportowych używacie podczas wędkowania. Osobiście mam dylemat pomiędzy wydaniem większych pieniędzy na Go Pro 5 w wersji session lub black a oszczędniejszą wersją wydatku w postaci Xiaoyi Yi Action. Funkcja 4K nie jest tutaj wyznacznikiem.
Z jakimi sprzętami Wy udajecie się na wyprawy? 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

oldboy

Jutro mam w sklepie obejrzeć i ewentualnie wziąć na nieoprocentowane raty kamerkę Polaroid Cube (bez +!) za 399,- zł plus pamięć 32GB za dodatkowe pięćdziesiąt z czymś. Wszystkie te kamery, o których piszesz są dużo większe, droższe i przereklamowane. Zobacz na You Tube testy porównawcze (Polaroid Cube v/s GoPro 4 session) i sam zobaczysz, że dla laika nie widać różnicy w jakości a nawet pod względem wyrazistości obrazu ta Polaroid wypada lepiej. Można to obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=e0vZ9bk7poU Muszę sobie tylko własnoręcznie dorobić uchwyt na czapkę, bo wśród niby bogatej gamy uchwytów do niej, nie ma takiego, który by mi pasował, i potem - hajda wiosną nad wodę! :D Dla mnie liczą się małe wymiary i lekkość tej kamerki. Zawodowym filmowcem nie zostanę, a chodzi mi tylko o możliwość obejrzenia swoich wiosenno - letnich wędkarskich wypraw, w długie zimowe wieczory. Dla mniej wymagających użytkowników jest jeszcze mniejsza i ZNACZNIE TAŃSZA(!) kamerka Quelima SQ11 lub SQ12 (też do obejrzenia na YouTube - do kupienia na Allegro).
Pozdrawiam
  (2018/02/15 21:16)