Zaloguj się do konta

Kamera sportowa z pilotem.

utworzono: 2016/12/06 14:35
Tom998

Witam
Mam pytanko odnoście kamer sportowych a mianowicie jaką z waszego doświadczenia poleciliście by mi na wędkarskie wyprawy na  spinning oraz grunt.
Dokładnie zależy mi na tym aby bateria wytrzymała jak najdłużej. Gdzieś wyczytałem ,że są takie funkcje w kamerze gdy jest na czuwaniu i włączymy nagrywanie z pilota lub ręczne to mamy nagrany moment 5 minut do przodu. Chciałbym to wykorzystać przy połowach z gruntu.
Mam również pytanie odnośnie pilotów z jakiej odległości ,,łapie’’ kamerka sygnał.
Może któryś z kolega ewentualnie podpowie jak dokumentuje swoje wyjazdy i momenty brań.
Za każdą podpowiedź i dziękuję z wyrozumiałość. [2016-12-06 14:35]

morfina24

eken h9 KOZAK I CENA TEŻ KOZAK. [2016-12-06 14:52]

aldente

Cześć Tomek. Mogę polecić Ci kamerę GHOST DRIFT HD. Dowiedziałem się o niej z wpisu Sebastiana Kowalczyka tu na tym forum. Ta kamera ma właśnie taką funkcję. Nastawiasz ją na tryb czuwania. Włączasz w momencie brania ryby, a kamera zapisuje wtedy ostatnie pięć minut i następne pięć minut. Na nadgarstku masz pilota i nim możesz obsługiwać kamerę w różnych trybach. Możesz kręcić film, strzelać pojedyncze fotki, seryjne itd...
Jakość zdjęć i filmów jest niezła. Sam ją posiadam i nie mogę o niej nic złego powiedzieć, a kamera towarzyszyła mi podczas wypraw na łososie do Szwecji. Nabyłem ją w sklepie AGD. Na internecie znajdziesz informacje dotyczące dodatkowego wyposażenia i kto prowadzi dystrybucję w Pl [2016-12-06 15:10]

Tom998

Dziękuję koledzy i udanych Mikołajek  ;) [2016-12-06 15:45]

Tom998

Może jakiś inny kolega coś doradzi???
  [2016-12-06 20:58]

Krokos

Ja też mogę polecić ekena, mają dużą rozpiętość cenową a ich kamerki są dużo lepsze niż reszta chinoli. Nawet stabilizacja się pojawia. Osobiście mam h8 pro i jestem bardzo zadowolony [2016-12-12 16:41]

morfina24

wpisz sobie na youtube - eken h9 vs go pro hero 4 i masz porónanie:) [2016-12-14 11:40]

karolina07

Ja używam kamerki sportowej Xblitz MOVE 4K która ma w zestawie pilot do obsługi. Nagrywa  wszerokim kącie 170 stopni, w 4K i jest wykonana naprawdę dobrze. Mogę ją polecić, w tym przedziale cenowym to jeden z lepszych wyborów. [2017-12-09 16:48]