Kalendarz brań chyba zaczynam w to wierzyć

/ 10 odpowiedzi
witam już był wcześniej poruszany ten temat o kalendarzu brań i z moich kilku dniowych obserwacji wynika że to się sprawdza a jeszcze niedawno mówiłem ze nie ale byłem wczoraj i dziś na rybach miejscówka pewna podnęcona i nić jedna płoteczka zero brań byłem w czwartek i były kapitalne brania odjazdy i zanurzenia bez zabawy i ładne lechy następnym razem będzie foto jeszcze wcześniej w tygodniu też ładne brania i patrząc na ten kalendarz śmieszny tak samo wskazuje co do moich brań i z moich wyliczeń wynika ze jutro po południu  dopiero będzie ryba i na tym kalendarzu tak samo a więc zobaczymy jutro i wszystko się okażę. A cha i kierunek wiatru się zmieni z zachodu to ryba daje chodu:) i zimno woda zmieniła też temperaturę .
mimi127


Wpisz w google "kalendarz brań" i sprawdź każdy po kolei:)).   Okaże sie że każdy co innego pokazuje :))))). Któryś z nich będzie trafny :))))) . Pozdrawiam (2011/06/26 10:24)

robcio2535


Te kalendarze brań to jak z prognozą pogody w telewizorni :) na każdym kanale jest inna prognoza :) są podobne ale jednak inne no a czasem sie zdarza ze różnią sie bardzo jakby nie o ten sam kraj chodziło czy region he he he
To czy ryba bedzie brała składa sie wiele czynników zależnych i nie zależnych od nas :)
Tu bierze tam nie -my ludziki mamy humory i różne apetyty - mój brat potrafi wchrzanić dwa kurole na raz a mnie wystarczy skrzydełko :) a co taka rybka :) (2011/06/26 10:54)

robcio2535


A tak na marginesie witam wszystkich :) (2011/06/26 10:54)

ripper


dzięki takich też o to wypowiedzi oczekiwałem . po prostu chciałem się zorientować czy ktoś inny też tak miał . (2011/06/26 13:26)

u?ytkownik32263


Ja dalej będę twierdził że to totalna bzdura. Zresztą kiedyś miałem przez 3 dni fenomenalne brania dużych węgorzy w noc poprzedzającą pełnię, w pełnię i noc po niej. Efekt: 6 przepięknych węgorów od siedemdziesięciu kilku cm do 92cm! A inni łapali sznurówki po 40-50 cm ale też brały choć niby węgorz nie bierze w pełnię i każdy kalendarz to potwierdzi. Poza tym każde łowisko rządzi się innymi prawami. No i ile jest tych kalendarzy? Od diabła i ciut, ciut i każdy inny więc jest szansa że któryś może być mniej więcej zgodny z braniami ryb. (2011/06/26 13:38)

ripper


jednak się myliłem i to bardzo nie ma sensu patrzeć na ten kalendarz niby dzisiaj miały super brać i co 4 godz i nic okonek 7 cm i plotka za ogon zacięta i spora gałąź nigdy chyba tak beznadziejnie jeszcze nie było na rybach. (2011/06/27 21:34)

u?ytkownik32263


jednak się myliłem i to bardzo nie ma sensu patrzeć na ten kalendarz niby dzisiaj miały super brać i co 4 godz i nic okonek 7 cm i plotka za ogon zacięta i spora gałąź nigdy chyba tak beznadziejnie jeszcze nie było na rybach.

Czyli jednak nie ma co wierzyć w te bzdury;) (2011/06/27 21:47)

FriQ


Możecie mówić co chcecie, ale ja w to wierze. W 90% sprawdzała się prognoza z kalendarza mi i mojemu koledze :) Wczoraj były brania słabe kolega był z ojcem cały dzień i 0 brań jak i wędkarze :) (2011/06/27 21:55)

u?ytkownik32263


Możecie mówić co chcecie, ale ja w to wierze. W 90% sprawdzała się prognoza z kalendarza mi i mojemu koledze :) Wczoraj były brania słabe kolega był z ojcem cały dzień i 0 brań jak i wędkarze :)

W takim razie zapraszam do mnie nad Wisłę jak będzie słońce i wiatr ze wschodu i wysokie ciśnienie. Nawet jakby wszystkie kalendarze pokazywały super branie na Wisełce złapiesz co najwyżej mikro sumy i krąpie. Tu musi być specyficzna pogoda a i tak nie zawsze się to rybom udziela. Z kolei na kablach które są starorzeczami Wisły taka pogoda jest OK. Więc każde łowisko rządzi się swoimi prawami i żadne kalendarze nie pomogą. Taka prawda. Poza tym nie sugeruj się słabymi braniami lecz tymi dobrymi. I jak wtedy jakimś cudem one bedą bedziesz miał prawo twierdzić że jakiś kalendarz Ci się sprawdza. (2011/06/27 22:08)