Zaloguj się do konta

Kajaki wędkarskie - opinie

utworzono: 2013/07/25 23:25

Witam. Mam pytanie, czy ktoś łowił już z takich wynalazków na naszych wodach? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiś model/firmę i opisać wady i zalet, ogólnie rzecz ujmując Wasze doświadczenia? Proszę o porady użytkowników, a nie teoretyków jakich ostatnio zrobiło się tu multum. Pozdrawiam i czekam na rekomendacje. [2013-07-25 23:25]

Banita

No to chyba źle trafiłeś kolego, bo 99% zalogowanych tu wędkarzy powie Ci, że z kajaka nie da się łowić a ten 1% powie Ci, że niemożna go zarejestrować do celów wędkarskich, czyli całe 100% będzie przeciw. Większość specjalistów od sprzętu pływającego napisze, że do wędkowania nadaje się tylko łódka o długości minimum 5 m, ewentualnie ponton. Ja uważam, że da się ze wszystkiego wędkować, co pływa. Sam wędkowałem kajaków, ale raczej turystycznych, z bardzo małych łódek i jeszcze wielu dziwnych pływadeł.  Teras nurtuje mnie wędkarska deska SUP z niej jednak nie wędkowałem.

[2013-07-26 16:46]

majes1973

Da się zarejestrować,bo osobiście mam zarejestrowany do amatorskiego połowu ryb.Jednak co do spławika to nie bardzo,ale spining to super sprawa. [2013-07-27 08:17]