Zaloguj się do konta

Kącik żalów...

utworzono: 2010/08/23 14:16

Witam, proponuję tutaj wpisywać wszystko co kogo boli, na co narzeka i przez co mamy ochotę komuś/czemuś zrobić "kuku", ewentualnie siąść i płakać. Ja zacznę: składam zażalenie do Pana Boga o pogodę. Kurcze, chcę teraz iść na ryby...
[2010-08-23 14:16]

A co zła jest przyjedź do Mielca jest Śliczna pojedziemy na Poręby póki jeszcze można hehehe
[2010-08-23 14:27]

Chyba tak trzeba będzie zrobić, no bo kurcze nie wysiedzę chyba już dłużej... Zleje, nie zleje, może coś się złowi... No bo nie chodzi o to by złapać króliczka, ale by gonić go;) Chyba już mam schizy...

[2010-08-23 15:00]

Kolejny żal: dział wędkarstwo spinningowe. Poczytajcie wpisy z dzisiejszego dnia. Panowie, można coś z tym zrobić? Nie żebym miał zamiat się szarogęsić, z początku też "zaliczyłem" dubel, ale się nauczyłem. Prośba: napominajcie szanowna redakcjo kolgów dublujących tematy... Pozdrawiam.

[2010-08-23 16:27]

krapiotr69

Dobry kącik. No to se poużywam. Miałem w zeszłym tygodniu krótki urlop ( specjalnie na wędkowanie ). W du.....e mam taki urlop, pogodę i wszystko razem wzięte. Przemoczony, zmarznięty i bez większych wyników. Przez kilka dni kilkanaście wzdręg, niewymiarowy linek, jakiś leszczyk i płoteczki. Węgorz się na mnie wypiął ( takie śliczne tłuste rosówki mu przygotowałem. To tyle. Pozdrawiam.
[2010-08-24 09:58]

Nie zazdroszczę. Też miałem krótkie przymusowe wolne, a co najgorsze nie mogłem się nigdzie ruszyć. Z rybkami był przymusowy postój. Zdrowie potrafi płatać człowiekowi wstrętne figle, typu grypa żołądkowa w środku lata...
[2010-08-24 10:28]

Żal kolejny:

• Porady na temat ŻYWCA
  • adam40 3 od 0 dni
  • żywiec
  • mario73 4 od 0 dni
  • Najlepsze żywce
  • grahamx71 15 od 1 dni

Po kiego wafla ja się pytam? Ślepi? Może na każdy jeden po kolei odpisywać żeby natrzepać punktów?? Panowie, odrobinę zdrowego rozsądku. Pozdrawiam.
    [2010-08-24 10:33]

robcio2535

Żal kolejny:

• Porady na temat ŻYWCA
  • adam40 3 od 0 dni
  • żywiec
  • mario73 4 od 0 dni
  • Najlepsze żywce
  • grahamx71 15 od 1 dni

Po kiego wafla ja się pytam? Ślepi? Może na każdy jeden po kolei odpisywać żeby natrzepać punktów?? Panowie, odrobinę zdrowego rozsądku. Pozdrawiam.

Widzisz kolego może i ślepi ale predzej nygustwo i jeszcze raz nygustwo !!! Poprostu sie nie chce szukać a to takie proste - łatwiej zadać kolejne takie czy podobne pytanie , nawet jak koledzy czy też ja podadzą linka z odpowiedzia to jak to odpisują i proszą  bezpośrednio najlepiej pod sam nosek :-)
    [2010-08-24 11:50]

Widzisz kolego może i ślepi ale predzej nygustwo i jeszcze raz nygustwo !!! Poprostu sie nie chce szukać a to takie proste - łatwiej zadać kolejne takie czy podobne pytanie , nawet jak koledzy czy też ja podadzą linka z odpowiedzia to jak to odpisują i proszą  bezpośrednio najlepiej pod sam nosek :-)

Rozumiem, człowiek młody, pełen energii, spieszy mu się rekordy bić, ale na litość Boską, troszkę opamiętania. Ja też jeszcze stary nie jestem ale zanim coś palnę to przeważnie to dobrze przemyślę. I o to samo prosiłbym nowych kolegów na portalu.
    [2010-08-24 12:15]

Żal kolejny:

• Porady na temat ŻYWCA
  • adam40 3 od 0 dni
  • żywiec
  • mario73 4 od 0 dni
  • Najlepsze żywce
  • grahamx71 15 od 1 dni

Tak i najlepiej wpisując temat postu: POMOCYYYYYY, HEEEELLPPP, POMÓŻCIE, NA POMOC, ????????????????, KTO POMOŻE, PLISSSSS, SZYBKO!, POTRZEBUJĘ SZYBKIEJ POMOCY!, itp itd....

[2010-08-24 12:16]

robcio2535

Dokładnie kolego Macieju i jak kolega w innym poscie podał kilka numerów to może i moderatorzy na głównej stronie portalu powinni umieścić coś takiego
    "Szukasz Pomocy dzwoń -i tu kilka ważnych numerków alarmowych !!! :-) ha ha
    Moderatorzy proszę Pomyślcie nad tym
    [2010-08-24 12:22]

W temacie wypowiedzi przedmówców: szanowna młodzieży, myślenie NIE BOLI. Doświadczcie tego uczucia empirycznie. Proszę.
    [2010-08-24 12:37]

Koledzy jeżeli zauważycie jakieś zdublowane wpisy walcie śmiało do mnie ja jeden z nich na pewno usunę zostawię zawsze ten w którym jest więcej wpisów. Pozdrawiam.
    [2010-08-24 13:04]

Koledzy jeżeli zauważycie jakieś zdublowane wpisy walcie śmiało do mnie ja jeden z nich na pewno usunę zostawię zawsze ten w którym jest więcej wpisów. Pozdrawiam.

Nie omieszkam, bo może i od niedawna goszczę na portalu ale jak w życiu tak i tu cenię porządek. Niestety, zaczyna robić się bałagan. Pozdrawiam.
    [2010-08-24 13:14]

Bałagan jest tu już dość dawno ale staram się z nim walczyć ;)
    [2010-08-24 13:20]

To niestety będę Twoim częstym gościem Paweł na poczcie, bo nie mogę znieść tych "śmieci" na pokojach.

[2010-08-24 13:36]

To niestety będę Twoim częstym gościem Paweł na poczcie, bo nie mogę znieść tych "śmieci" na pokojach.

Podpisuję się pod tym.
    [2010-08-24 13:47]

ryba33

Ja zgłaszam zażalenie na chamstwo facetów.Jestem ciekawa ile jest kobiet na tym forum,pewnie niewiele.Ja przez 3 facetów zostałam przegoniona z 80 letnim ojcem z łowiska w Białymstoku koła numer 5,które on kiedyś pomagał zakładać.I już piszę za co,a mianowicie,że miał 3 wędki,a regulaminu nigdy nie widziałam.Wożę ojca 4-5 razy latem,a ci faceci przyjeżdżają tam z namiotami co tydzień.Co oni robią w nocy w środku lasu,tego nikt nie wie,ale ja się dowiem i oczywiście napiszę.Wbił krzesełko w ziemię i myśli,że to jego teren,straszne.Jaką ja jestem konkurencją z małym haczykiem i kukurydzą w porównaniu do nich co zasadzją się na amury i karpie? Czy chamstwo takie da się tepić? 

[2010-08-24 21:56]

robcik

Ja zgłaszam zażalenie na chamstwo facetów.Jestem ciekawa ile jest kobiet na tym forum,pewnie niewiele.Ja przez 3 facetów zostałam przegoniona z 80 letnim ojcem z łowiska w Białymstoku koła numer 5,które on kiedyś pomagał zakładać.I już piszę za co,a mianowicie,że miał 3 wędki,a regulaminu nigdy nie widziałam.Wożę ojca 4-5 razy latem,a ci faceci przyjeżdżają tam z namiotami co tydzień.Co oni robią w nocy w środku lasu,tego nikt nie wie,ale ja się dowiem i oczywiście napiszę.Wbił krzesełko w ziemię i myśli,że to jego teren,straszne.Jaką ja jestem konkurencją z małym haczykiem i kukurydzą w porównaniu do nich co zasadzją się na amury i karpie? Czy chamstwo takie da się tepić? 

Ryba , to musisz pojechać ze mną na ryby . Gwarantuje Ci że nikt nas nie przegoni ;) .
    [2010-08-24 22:20]

Bromar

Wybacz Koleżanko, ale nie bardzo rozumiem o co masz pretensje, ja również zwrócił bym uwagę jeśli bym zobaczył wędkarza z trzema wędkami. Jeśli Twój tato ma kartę wędkarską to zna przepisy i wie co wolno a czego nie, chyba że jest to łowisko komercyjne i właściciel dopuszcza takie praktyki.
    [2010-08-24 22:22]

Ogniem i mieczem;)

A tak na poważnie to są odpowiednie organy wykonawcze które powinny stemperować "właścicieli" takich miejscówek. Jeśli ma Pani opłacone składki okręgowe, posiada kartę (zakładam że tato posiada obydwa z w.w.) to w takim wypadku na delikwentów radzę nasłać policję. Jednak na 100% pewny nie jestem. O poradę proszę pytać kolegi @Mastiff. Jest na pewno bardziej zorientowany w temacie...

[2010-08-24 22:23]

ryba33

Ok,jak załatwię przeprosiny dla ojca i zrobie zapas kukurydzy.Pozdrawiam [2010-08-24 22:38]

Jesli jest to łowisko koła nr.5 tak jak piszesz koleżanko, to znaczy, że jest to woda PZW, nie prywatna. Więc z całym szacunkiem do Ciebie i starszego pana, ale wędkowanie TRZEMA wędkami naraz, jest N I E D O Z W O L O N E przez jedną osobę posiadającą kartę wędkarską. Natomiast jesli chodzi o bydło jakie przyjeżdża również niestety nad wodę, to radzę w podobnej sytuacji powiadomić o zakłócaniu porządku Policję, jeśli rzeczywiście takowe zaistnieje. Takie jak piszesz chamstwo, da się tępić właśnie z pomocą Policji i innych służb do tego upoważnionych i powołanych. Jeśli wozisz wiekowego juz tatusia na rybki, co bardzo sie chwali, to postaraj sie o RAPR z jego koła wędkarskiego. Poczytaj, i napewno wiele ciekawych rzeczy sie dowiesz, choćby na temat ilości wędek jakie można zarzucać na jedną kartę wędkarską, po to też, aby ojciec nie miał niepotrzebnych zaczepek ze strony buraczanego chamstwa, a zwłaszcza kłopotów ze strony Straży Rybackiej. I nie generalizuj proszę droga "rybko33" tego, że faceci to tylko chamstwo. Są też mniejsze chamy i całkiem niegroźne chamy. Pozdrawiam.

[2010-08-24 22:39]

ryba33

Miałam jeszcze parasol ogrodowy i myśleli,że ja z harpunem na grubego zwierza jadę.Dziwię się Panu ponieważ jak ryba ma się złapać to się złapie na Pana robaka,a nie na moją kukurydzę.Ojciec jedzie posiedzieć w lesie,nad zalewem i starszego człowieka,który 3 razy w roku przyjeżdża na 4 godziny nikt nie ma prawa obrażać i ja na to nie pozwolę.Ci ludzie przyjeżdżają z namiotami co tydzień,a płacą takie same składki i brudzą w lesie.Pozdrawiam [2010-08-24 22:49]

robcik

Miałam jeszcze parasol ogrodowy i myśleli,że ja z harpunem na grubego zwierza jadę.Dziwię się Panu ponieważ jak ryba ma się złapać to się złapie na Pana robaka,a nie na moją kukurydzę.Ojciec jedzie posiedzieć w lesie,nad zalewem i starszego człowieka,który 3 razy w roku przyjeżdża na 4 godziny nikt nie ma prawa obrażać i ja na to nie pozwolę.Ci ludzie przyjeżdżają z namiotami co tydzień,a płacą takie same składki i brudzą w lesie.Pozdrawiam

Przyznam szczerze  że nie kumam :( . Chyba że trzeba czytać między wierszami ;) .
    [2010-08-24 23:06]

Miałam jeszcze parasol ogrodowy i myśleli,że ja z harpunem na grubego zwierza jadę.Dziwię się Panu ponieważ jak ryba ma się złapać to się złapie na Pana robaka,a nie na moją kukurydzę.Ojciec jedzie posiedzieć w lesie,nad zalewem i starszego człowieka,który 3 razy w roku przyjeżdża na 4 godziny nikt nie ma prawa obrażać i ja na to nie pozwolę.Ci ludzie przyjeżdżają z namiotami co tydzień,a płacą takie same składki i brudzą w lesie.Pozdrawiam

Na mojego robaka????   :) ...hmmmmmmm :)

[2010-08-24 23:10]