Zaloguj się do konta

Kącik żalów...

utworzono: 2010/08/23 14:16

Robaczki i kukurydzka hmmmmm z żalenia zrobiło się miętowo hehehe .

Ale panowie poczytałem blog '' kolegi '' Tomsa hehehehehehe aż żal się wypowiadać hehehe

Taaaaaaaa dzisiejszaaaaaaaaa młodzież ehhhhh

[2010-08-30 15:13]

Odnośnie mięty i żalów to jeszcze jedno: czemu pierścionki zaręczynowe są tak masakrycznie drogie? Z moją wypłatą to nie wiem jak przetrwam do kolejnego pierwszego... Doradźcie Panowie, co się jej może spodobać?? I jakieś porady jak do przyszłego teścia podejść i z czym? No i teściowa... [2010-09-01 17:21]

Odnośnie mięty i żalów to jeszcze jedno: czemu pierścionki zaręczynowe są tak masakrycznie drogie? Z moją wypłatą to nie wiem jak przetrwam do kolejnego pierwszego... Doradźcie Panowie, co się jej może spodobać?? I jakieś porady jak do przyszłego teścia podejść i z czym? No i teściowa...


Zacznij od zdjęcia gdzie jesteś na jachcie , potem kilka fotek z Monte Carlo i sądze że powinno to chycić...........

Pozdrawiam.......

[2010-09-01 22:14]

Odnośnie mięty i żalów to jeszcze jedno: czemu pierścionki zaręczynowe są tak masakrycznie drogie? Z moją wypłatą to nie wiem jak przetrwam do kolejnego pierwszego... Doradźcie Panowie, co się jej może spodobać?? I jakieś porady jak do przyszłego teścia podejść i z czym? No i teściowa...



Bo piękno musi kosztować heheh.

JA tez miałem z tym problem lecz kupiłem za ile nie powiem zdradze ze nie drogo i też nie tanio.
Pierścionek dobierasz do charakteru kobiety. CZy wielkie oko czy małe czy parę oczek czy szeroki czy wąski chyba wiesz co wybranka lubi heheh. No i jeszcze dołóż kwiatuszka do tego Różyczka czerwona jedna dobrze przy zdobiona wskazana

Co do Teściowej kupiłem piękny bukiet kwiatów, jakich heh ja nie miałem problemu bo miałem różne różniste a Teściowa lubi wszystkie kwiatki tym bardziej jak się Jej ofiaruje heheh Co zdaję mi się że też wiesz co i jakie lubi.

Co do teścia standardowo dobry trunek, ale dobry nie tam jakaś czysta czy cóś nawet Finladia jest nie na miejscu. Coś bardziej męskiego jak JW Lub temu pokrewne Whisky lub regionalne  jakieś mocniejsze śliwowica itd.

Ja się zamknąłem w 700zeta z czego wiadomo co najwięcej kosztowało, więc i Ty też powinieneś się zamknąć w tej kwocie, chyba że masz większe zamiary:):):):) To życzę powodzenia.  
[2010-09-01 22:33]

Panowie, stało się. Od wczoraj jestem zaręczony:):):) Whiskas pomógł w negocjacjach z teściem, teściową załatwiłem kwiatami i urokiem osobistym:) Za to jestem znacznie lżejszy na portfelu... Ale, kiedyś się odkuję... Pieniądze rzecz nabyta, a złoto teraz dramatycznie drogie...
[2010-09-02 08:02]

Panowie, stało się. Od wczoraj jestem zaręczony:):):) Whiskas pomógł w negocjacjach z teściem, teściową załatwiłem kwiatami i urokiem osobistym:) Za to jestem znacznie lżejszy na portfelu... Ale, kiedyś się odkuję... Pieniądze rzecz nabyta, a złoto teraz dramatycznie drogie...

no to Kolego gratulacje ,teraz to Żeś po prostu wyrok dożywocia Podpisał ,no ale cóż ,Będziesz teraz miał tak dobrze jak my ,jeszcze raz gratulacje :)))))))
[2010-09-02 08:34]

Dzięki;) Nikt mi teraz nie będzie zarzucał że mam lepiej:) Zobaczymy co życie zaserwuje, co by to nie było, jakoś trzeba przełknąć;) Na razie miłość kwitnie;) Pozdrawiam szczęśliwie zakochanych;)
[2010-09-02 08:40]

Dzięki;) Nikt mi teraz nie będzie zarzucał że mam lepiej:) Zobaczymy co życie zaserwuje, co by to nie było, jakoś trzeba przełknąć;) Na razie miłość kwitnie;) Pozdrawiam szczęśliwie zakochanych;)

nie przejmuj się z babą dasz sobie radę ,a teściów trzymaj zaraz od zaręczyn z daleka od waszych spraw osobistych to będzie dobrze pozdrawiam
[2010-09-02 08:47]

Myślę że 270km od teściowej to odpowiednia odległość:) Chociaż być może że to się jeszcze zmieni na trochę więcej:) Przezorny zawsze ubezpieczony;)
[2010-09-02 08:49]

Myślę że 270km od teściowej to odpowiednia odległość:) Chociaż być może że to się jeszcze zmieni na trochę więcej:) Przezorny zawsze ubezpieczony;)

270 w zupełności wystarczy ,będą Cię odwiedzać na pewno nie częściej jak raz na tydzień ,to jeszcze można przeżyć he he ale sobie wyobraż te rachunki za telefon teściówki ,wiesz ile kosztuje dawanie rad przez telefon Córuni he he
[2010-09-02 08:54]

Panowie, stało się. Od wczoraj jestem zaręczony:):):) Whiskas pomógł w negocjacjach z teściem, teściową załatwiłem kwiatami i urokiem osobistym:) Za to jestem znacznie lżejszy na portfelu... Ale, kiedyś się odkuję... Pieniądze rzecz nabyta, a złoto teraz dramatycznie drogie...



No i gites hehe.

Jeszcze tylko musisz swoją połówkę zarazić wędkarstwem chyba że już lubi.
Jeżeli tak to wiesz przecież, że udzie poszukują swojej drugiej połowy ja znalazłem Ty też bierz swoją połówkę i przyjeżdżaj do mnie obalimy litrę. :)):):):)
[2010-09-02 09:07]

Z wędkarstwem damy radę, a z tą litrą to myślę że też można zadziałać;) Na razie jednak troszkę muszę się wyciszyć i zacząć zbierać na masakrę (czyt. wesele) ;) Ale nie odmówię, najpierw rybki, potem grzybki (marynowane wsparte w.w. litrą) Pozdrawiam:)
[2010-09-02 09:33]

Panowie, kolejna życiowa sprawa. Z nagła zaczęło mnie strasznie napierdzielać gardło. Jakby mi ktoś papieru ściernego w przełyk napakował. Każdy łyk śliny to jakbym popijał kwas z akumulatora. Nie chce męczyć wątroby chemią, a liczę na doświadczenie kolegów: jakiś sposób żeby się pozbyć tej przykrej dolegliwości... Będę wdzięczny za każdą sensowną poradę. Pozdrawiam.
[2010-09-15 10:15]

Panowie, kolejna życiowa sprawa. Z nagła zaczęło mnie strasznie napierdzielać gardło. Jakby mi ktoś papieru ściernego w przełyk napakował. Każdy łyk śliny to jakbym popijał kwas z akumulatora. Nie chce męczyć wątroby chemią, a liczę na doświadczenie kolegów: jakiś sposób żeby się pozbyć tej przykrej dolegliwości... Będę wdzięczny za każdą sensowną poradę. Pozdrawiam.



Z tych objawów może wynikać na anginę panie kolego, a z tym to nie żarty nie leczona angina jest niebezpieczna dla życia.

Ja sam ból gardła traktowałem zimnym piwem lub lodami co przechodziło po 1 dniu. Lecz z Twoich objawów wynika podobny przypadek ja mój który się okazał właśnie anginą i lekami które musowo brać. Gorsza sprawa nie chcę straszyć lecz to podchodzi pod anginę ropną goń do łapiducha i niech leczy. Sama wizyta nic nie kosztuje, a będziesz wiedział na czym stoisz czy przizębionko czy poważna choroba.

Pozdrawiam i wracaj do zdrowia,.
[2010-09-15 11:38]

krapiotr69

Cześć. Jak masz nieprzyjemny wyziew z ust i dziwny posmak to może być początek ropnej, cholernie bolesne, no i antybiotyki do tego, nie pozwól, aby zawaliło ci całe gardło bo minimum tydzień masz z głowy. Szybkiego powrotu do zdrowia i na ry....by. Pozdrawiam.
[2010-09-15 12:45]

seba12

No to teraz ja się wyżalę:). Wraz z nadejściem 1 września musiałem odłożyć wędkę w kąt.......... no cóż rozpoczął się dla mnie kolejny rok szkolny. Pozostało mi tylko przeglądanie tego portalu i czekanie z niecierpliwością na rozpoczęcie kolejnego sezonu. :(
[2010-09-15 20:19]

Panowie, ręce mi opadły. I co powiecie? Że to zdjęcie jeszcze stoi w galerii to się dziwię.
[2010-09-16 14:43]

kamils125

kol regnok, powiem tyle: masakra [2010-09-16 16:28]

krapiotr69

Powiem tak. Często się zdarza, że robią sobie z nas jaja. Po postach widać, że społeczność nie jest trudno wprowadzić na orbitę umieszczając jakiś post lub rozwijając temat. Ci co to czynią potem się cieszą, że skaczemy sobie nieraz do oczu. To zdjęcie miało na celu właśnie to. Pozbierali ryby od wielu osób lub od rybaka, umieścili na forum i czekają na reakcję. dziwię się redakcji, że nie reaguje na tego typu sytuacje. Nie trzeba być no kilastym żeby człowieka to ruszyło /ilość /. Kiedyś już pisałem o tym, ale napiszę jeszcze raz. Wszystkim żartownisiom przypominam, że nie ma problemu z ustaleniem z jakiego kompa to poszło. Kiedyś ktoś może się zdziwić jak dostanie wezwanie na komendę lub do prokuratury na przesłuchanie w związku z podejrzeniem o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia. Gorzej dla niego jak puszczał to z kompa w pracy lub od kolesia. Uwierzcie żartownisie, że jak w majtach będzie mokro to nikt was bronił nie będzie i koleś będzie sypał komu udostępnił kompa tym bardziej pracodawca. Prawdziwym hakerom nie chce się w takie bzdury bawić ( nawet dziecko wie, że w sieci nie jest się bezkarnym ). Może przyjdzie kiedyś czas, że jedna osoba lub grupa osób złoży zawiadomienie i nauczy baranów rozumu. Najlepiej, aby redakcja zajęła się tego typu sprawami i banowała konta tych osób, zarządza się portalem to trzeba i wziąć  odpowiedzialność za to co się tam znajduje. Regulaminowe stwierdzenie " redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały" jest zbyt daleko idącym stwierdzeniem. Odpowiedzialności nie ponosi, ale reagować musi i powinna. Nie dziwię się wielu stwierdzeniom forumowiczów, że portal promuje kłusownictwo, czasami sam mam takie wrażenie. Pozdrawiam.
[2010-09-17 08:57]

Krapiotr69 ma ację.

Takie foto to czysta prowokacja. Regnok jakbyś mógł czyje to foto. Jest tak może jak mówi krapiotr że od wielu, lub od rybaka ewentualnie ze stawu komercyjnego.
[2010-09-17 09:15]

Tak niestety po części wygląda polskie "rybkowanie". Nie mówię tu o prawdziwych wędkarzach (nieważne kill czy nie, ale rozsądnych) tylko o gumofilcach dla których udany wędkarsko dzień to pełna siata narybku do przerobienia na kotlety lub skarmienia kotów. Myślałem że wyjdę z siebie kiedy zobaczyłem to zdjęcie...
[2010-09-17 10:25]

O wielu czy nie wielu rozmiar ma jednak znaczenie. Niektóre w porównaniu do okonków czy trawy mają pewnie po ok 30 cm. Jedyne tłumaczenie to prywatny staw.
[2010-09-17 11:14]

O wielu czy nie wielu rozmiar ma jednak znaczenie. Niektóre w porównaniu do okonków czy trawy mają pewnie po ok 30 cm. Jedyne tłumaczenie to prywatny staw.
Tu wydaje mi się że możliwe jest jeszcze co najmniej kilka  wytłumaczeń. Według mnie jednak to zwyczajne kłusownictwo, mięsiarstwo i degeneracja. I nie mam zamiaru szukać rozgrzeszenia dla kogoś takiego.

[2010-09-17 11:23]

kamils125

Panowie nie ma sie tu o co sprzeczać, jakiś typ wstawi fotke potem my to komentujemy, kłucimy sie a koleś który to wstawił leje z nas tak jak uznał to kol @krapiotr69, to nie ma sensu, redakcja sie tym nie zajmie ty sie posprzeczamy a typ od fotki i tak pozostanie bezkarny... Taka prawda
Pozdrawiam
[2010-09-18 19:00]

krapiotr69

AMEN...... [2010-09-19 12:31]