Zaloguj się do konta

juziwa

utworzono: 2012/01/22 10:58
juziwa58

witam ja mieszkam w okolicach brennej nad rzeka brenica wentkuje na zaporze w goczlkowicach, na jesien w 2011r, spotkalem tam dwoch starszych panow ktyrzi tam lowia od 40 lat bo to miejscowi, i to co znimi rozmawialem to masakra,miwil ze rybakowka odlawia sieciam biora mech trawa wszystko, nie zarybiaja ,wniesili oplaty za zywca czego kiedys nie bylo,ja tam wtedy siedziale cala sobote zlowilem dwa leszcze kture wypuscilem spowrotem do wody, przeciesz to sa wody skturych wrzyscy korzystamy, ale jak niebedzie ryb to co dalej naczym oni sie benda bogacic zas pewnie cos wymysla,pozdrawiam wszystkich,milosnikow wentkowania, [2012-01-22 10:58]

JaroDaw

Bardzo ciekawy temat ... mógłby być ale niestety. Tytuł sugeruje, a właściwie nic nie sugeruje, błędy daleko wykraczają poza "drobne błędy ortograficzne" i ogólnie nie można zrozumieć o co chodzi ??? Napisz kolego to jeszcze raz. [2012-01-22 13:52]

Temat nadaje się do usunięcia a Tobie moderator powinien wystawić ostrzeżenie za nieprzestrzeganie regulaminu. Człowieku tego nie da rady czytać, tyle błędów.
[2012-01-22 14:23]

CZzesio

Witam :))) mam wrażenie ,że opier...  zbiera nasz południowy sąsiad Czech .Według mnie bardzo ładnie napisał po naszemu ;) mimo licznych byków ,ale Polska jezik jest trudna ;)))

Pozdrawiam :))
[2012-01-22 14:43]

54ek

NIE KALECZYĆ POLSKA MOWA,BO TO GRZECHA NARODOWA. [2012-01-22 15:09]

covent

Jeśli jest czechem to wystarczy to napisać - każdy wtedy zrozumie, ale nie jestem pewien czy czech będzie pisał: "wentkuje"
[2012-01-22 15:11]

juziwa .faktycznie to co robi Rybaczówka to przechodzi ludzkie pojęcie.odławiają ryby sieciami tonami,ponoć nad j.goczałkowickim działa kilka spółek rybackich.miejmy nadzieje że to sie zmieni bo odkąd zezwolono pływać żaglówkami to kutrom troche obcięli rewiry.co do łowienia na rybkę to kiedyś w ogóle nie wolno było na nie  łowić. [2012-01-22 15:17]

perwer

Jeśli jest czechem to wystarczy to napisać - każdy wtedy zrozumie, ale nie jestem pewien czy czech będzie pisał: "wentkuje"

Tak, to jest Czech pod warunkiem że Skoczów leży w Czechach.
 Jest na forum regulamin portalu wędkuję ,nic sie nie odzywam ,ale widzę dzisiaj z 4 bodajże tematy ,gdzie łamany jest regulamin i brak reakcji.
Może tak ma być ,a ostatnie wydarzenia to pic na wodę ,nie wiem ?
Mniejsza z tym ,ale jeśli chodzi o o wyławianie rybek przez rybaków. Bardzo dobrze ,niech ograbią do końca w tym kraju łowiska ,jak jesteśmy tak głupim i pazernym narodem .Jak ta koniunktura sie utrzyma ,to za 20 lat mój syn będzie widział sandacza ,tak jak ja i reszta mojego pokolenia emeryture.

[2012-01-22 17:31]