Zaloguj się do konta

Jurek społeczniaku za 5 gr

utworzono: 2009/12/28 12:33

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

jurek

WITAM WSZYSTKICH , TO JEST KOMENTARZ ( nawet nie wiem , czy nazwać go wędkarzem , zalogował się 27.12.2009r. I już wydał dwa komentarze pod moimi : ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI DLA SPOŁECZNOŚCI WĘDKARSKIEJ : , oraz we wpisie : KŁUSOWNIK UKARANY PRZEZ SĄD REJONOWY :------TREŚĆ , JAK PONIŻEJ JEST TAKA SAMA .xxxxxxxxxxxxxx . MOIM ZDANIEM JEST TO WĘDKARZ UKARANY ( BĘDZIE DOPIERO UKARANY PO NOWYM ROKU PRZEZ SĄD KOLEŻEŃSKI w OKRĘGU ) PSR -Wlepiła , by mu mandat około 400zł , oraz stracił , by 2 wędki------- CZYŻ NIE TAK PANIE xx.----------A JA JAKO WĘDKARZ PRÓBOWAŁEM CI POMÓC ------ LECZ NIESTETY TWÓJ HONOR NA TO NIE POZWOLIŁ !!!!!!!.................... PRZECIEŻ MNIE ZNASZ I WIESZ , GDZIE MIESZKAM , NAWET KOLEDZY Z TWOJEGO KOŁA SIĘ NA MNIE OBRAZILI , A DWÓCH Z NICH TO PRZECIEŻ STRAŻNICY SPOŁECZNI ............. ZA CO MASZ PRETENSJĘ ????? , ZA SWOJE KŁUSOWNICZE NAWYKI ????? , A WIĘKSZOŚĆ WĘDKARZY MYŚLAŁA , ŻE JESTEŚ SPOKO GOŚĆ . ................... ALE TE 7 WĘDEK i ja -----CHYBA ZABRAKŁO CI POMYSŁÓW . ZNAM CIĘ I MÓGŁBYM WSZYSTKIM KOLEGOM Z TWEGO KOŁA PRZEDSTAWIĆ DOWODY TEGO CO ZROBIŁEŚ-----------A TY przy młodszych wędkarzach , tak pięknie mądrzysz się , wiesz niemal wszystko o wędkarstwie i etyce -------- A WYSTARCZY ODROBINA POKORY i SZACUNKU , O HONORZE NIE WSPOMNĘ . [2009-12-28 12:33]

adler

Nie martw się ten NOWY 2010 sam go wykończy . Takich "cudzołożników" było tu więcej i sami się wykończyli . Najgorzej jak bozia rozum na koniec roku odbiera . Pewnie to jakiś pseudo wędkarz złapany na gorącym uczynku i nie umie przeboleć 1000zł. mandatu i konfikstaty sprzętu. 

[2009-12-28 12:43]

jurek

Nie wiem tylko co oznacza to ........................Pozdrowienia dla zrzeszonych inaczej wędkarzy ............................      CZYŻBY KŁUSOL POZDRAWIAŁ KŁUSOLOLI ?????????????????????????????????????? ............ , a może to jeszcze niewyparowany alkohol z świąt ?????????????????? .
[2009-12-28 12:59]

Ci ludzie którzy kłusują żeby przeżyć, niech się wezmą za robotę. Naprzykad odśnieżanie chodników. Twoje myślenie chłopcze jest bardzo dziecinne. Może od razu zezwolić na kradzieże i mordy tym co im się nie chce zapracować na życie?
[2009-12-28 13:07]

withanight88

takie sranie w banie, nieroby ! [2009-12-28 13:09]

spokojny

Jak jeść nie ma co jeść to niech się do uczciwej pracy weźmie !

Adler ma rację próbuje Cię zdyskredytować bo coś ma na sumieniu, ale takich "kozaków" już tu było na portalu wielu, a dziś ich nie ma. Wiesz sam że prawdziwi wędkarze są po Twojej stronie. Rób to co robisz najlepiej ścigaj i depcz im po piętach, a ten komentaż weź sobie do serca bo znaczy on tyle: że to co robisz - robisz dobrze.

Oj  nieźle musiało kolesia zaboleć skoro tak daleko poszedł i bardzo dobrze -jak mawiał mój nauczyciel : kara musi być bolesna i uciążliwa, wówczas przynosi skutek

Jurku jesteśmy z Tobą, nie daj się kłusolom, a w Nowym 2010 roku życzę Ci żeby kłusole ze strachu tylko posty pisali, a nad wodę bali się wyjść.

Dużo uśmiechu, serdeczności od braci wędkarskiej, i taaakiej ryby o jakiej marzysz.

Pozdrawiam

[2009-12-28 13:09]

dany21

Może to Jurku jeden z kłusowników którego kiedyś złapałeś. Bo staje w ich obronie cyt. ,,Ci ludzie co nazywasz ich KUSOWNICY oni łapią te ryby żeby przeżyć bo nie maja co jeść!!!"

Niech się złodzieje wezmą za robotę to będą mieli za co jeść a raczej pić bo większość kłusowników to menele spod sklepu którym tylko wino w głowie. A ty Jurku nie zwracaj na takie komentarze uwagi tylko walcz dzielnie dalej z kłusownictwem jak do tej pory. Pozdrawiam
[2009-12-28 13:10]

dany21

Albo to jakiś zazdrośnik po ukazaniu się twojego zdjęcia i opisu o Tobie w WW postanowił Ci popsuć humor.

Je..ć hamstwo!!!
[2009-12-28 13:13]

kostekmar

Je..ć hamstwo!!!

Powinno być chamstwo. Tak na marginesie dany21.

Jurek jestem z Tobą tak jak i wszyscy uczciwi koledzy po kiju, o czym zawsze możesz się przekonać (komentarze powyżej). Łapać i karać to tałatajstwo.




[2009-12-28 13:24]

Norbert Stolarczyk

Proponuje abyś Jurku zgłosił kolesia do redakcji o i uzasadnił usunięcie jego profilu, to nie jest portal klusuje.pl i takich potencjalnych kryminalistów nam nie potrzeba!

[2009-12-28 13:26]

dany21

Dzięki kolego kostemar za zauważenie błędu, wkurzyłem się jak przeczytałem ten wątek i szybko pisałem. Redakcja powinna zareagować i usunąć tego gościa z portalu, jesteśmy tu żeby dzielić się informacjami o naszym hobby a nie robić nagonki na ludzi i to jeszcze na takiego człowieka jakim jest Jurek.
[2009-12-28 13:35]

slawomir66

Jurek wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem. Już kiedyś pisałem i powtórzę po sto kroć
"gdybyśmy mieli więcej takich Jurków społeczników to kłusole musieliby się wynieść z naszego kraju na dobre".
Nie przejmuj się docinkami oszołomów, którzy nie wiedzą w czym dobro wspólne wędkarzy.
Pozdrawiam.
[2009-12-28 13:46]

"Łapać i karać to tałatajstwo" Powinno być patałajstwo . Tak na marginesie kostekmar.

Drogi Jurku tacy ludzie chcieli by zarobić a się nie narobić. Dam zwyczajny przykład, znajoma ma zoologiczny sklep do którego przyszło dwóch gości z czerwonym nosem w celu wyżebrania kasy. Właścicielka sklepu zaproponowała im 20 zł. za odśnieżenie 25 metrów chodnika przed sklepem. Dwóch zdrowych facetów ubawiło się po pachy stwierdzając że nie będą się szarpać z jakąś łopatą do odśnieżania. Jaki wniosek? Taki że łatwiej jest ukraść, wyżebrać niż przygiąć krzyża.
Tobie życzę z całego serca zdrowia i wytrwałości w tym co robisz. Zrobiłeś,robisz i jeszcze wiele zrobisz dobrego i My  Cię popieramy.
[2009-12-28 13:55]

pisaq

Dokładnie, to że ktoś ma problemy - co z tego?! Każdy ma jakieś!
Też mam teraz problemy z zatrudnieniem i co, mam iść kogoś okraść? No łatwiej kraść niż szukać pracy, a później zapierdzielać od rana do nocy za 1200zł!
Głodni są? Takim głodnym to pomaga OS itp! Oni na wóde nie mają!


Panie Jurku, nie ma się co przejmować. Ten gość sam sobie wystawił świadectwo.
"Wędkarze zrzeszeni inaczej" to ci nigdzie niezrzeszeni. Kłusole.
Na Pana miejscu odwzajemniłbym pozdrowienia i życzył rychłego spotkania, wtedy będą śpiewać inaczej!
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
[2009-12-28 14:27]

 Jureczku    a z  skąd on tam w Radziwiu  te  siedem wędek  wziął ? Z  " główki " ? [2009-12-28 14:42]

łysy wąż

A ja się ciesze, że ktoś zamieścił tego typu wpis. Dowodzi on jedynie, że to co robi " nasz " Jurek - działa !!! Gość dostał mandacik, który go zabolał aż mu nozdrza falują. Może następnym razem się zastanowi. A jak nie, to mam nadzieję że kolejny mandacik będzie na wyższą kwotę.

Jurku - Ty się nie przejmuj, bo masz w nas poparcie. Odwalasz kawał dobrej roboty i ( jak widać ) kłusole dostają po garbach. Bardzo dobrze.

xxx2010 - Ty kolego zniknij, bo osoby zalogowane na tym portalu chcą bajerować się o rybkach, a nie słuchać żali anonimowego kłusola. Jak masz problem i honor, to zamieść swoje zdjęcie i się przedstaw imieniem i nazwiskiem,a wtedy możemy dyskutować.
Jeżeli nie mają co jeść, to niech się wezmą do roboty. Wędkowanie bez odpowiednich zezwoleń nazywane jest KŁUSOWNICTWEM i jeżeli masz kartę wędkarską to sam powinieneś o tym wiedzieć. I nie ma tu znaczenia, czy ktoś łowi ryby i je wypuszcza, czy łowi i zjada czy też sprzedaje. Zezwolenie jest obowiązkowe. Ktoś kto nie opłacił składki, w jakiś sposób kradnie ryby. I tyle.

Norbiko - mam prośbę. Zagadaj z redakcją ( masz chyba lepsze kontakty niż ja... ) aby usunęła konto tego gościa. Moim zdaniem jest to konto fikcyjne, służące tylko do obrażania Jurka. Takich użytkowników nam nie potrzeba.

pozdrawiam i w Nowym Roku życzę nam jak najmniej takich gości na portalu
[2009-12-28 14:53]

maksymilian 42

Jurku !
Wszystkiego dobrego w Nowym 2010 Roku.
Proszę nie przejmować się jakimś oszołomem.
Ja wierzę w Twoją prawość i Twój rzetelnie i społecznie wykonywany obowiązek
Serdecznie pozdrawiam maksymilian 42
[2009-12-28 15:40]

 A tam Jureczku  widzę  ,że w prawą mańkę poszedł  cały wpis  i teraz  po przeczytaniu to 
całkiem inaczej sprawa wygląda   kolega XXX jest Ci dobrze  znany ,i  sprawa  jest Tobie dosyć  dobrze znana  a  dym się szykuje po  nowym roku  ...  Ty naprawdę nieźle dajesz w d..e   kłusownikom ,ciekaw  jestem jak to się skończy. [2009-12-28 16:05]

Jurek .... Jeżeli masz możliwość to,,,, WYRWIJ TEGO CHWASTA !!!!! Z korzeniami i odrostami.U mnie nie miał by i 10 sekund na przeżycie.Pozdrawiam [2009-12-28 16:47]

piotr 0206

Jurek-życzę Ci wytrwałości w nowym 2010r.Oczywiście przy współudziale wszystkich organów do tego celu powołanych.Nie odpuszczajcie.Pozdrawiam.  piotr 0206.

[2009-12-28 16:55]

maksymilian 42

Rozmawiałem z Kolegami z naszego Koła "Lubmor " i przyłączają się aby konto tego " zrzeszonego inaczej "tj.xxx2010 usunąć natychmiast.Jurek pozdrowienia od Kolegów z Koła "Lubmor " Trzcianka maksymilian 42
[2009-12-28 17:01]

Niczego więcej dodać do szanownych przedmówców się nie da, więc tylko zaznaczę, że oczywiście i moja skromna osoba, docenia Twoje zaangażowanie i serdecznie Ci dziękuję za Twoją działalność. A tym "kimś" oczywiście nie należy się przejmować i nie warto nawet prądu marnować na czytanie tych wypocin "zrzeszonego inaczej". [2009-12-28 17:06]

Witam. Jurek, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2010 :)   A tobie xxx2010 zyczę rychłego spotkania nad wodą z takimi społeczniakami jak nasz Jurek.  Jeszcze jedno xxx2010 frajerze dęty- nasz kolega Jurek pracuje nad wodą za darmo,więc nie wiem skąd te 5 gr.  Ps: Jurek, olej tego gbura inaczej zrzeszonego ha ha ha. [2009-12-28 17:12]

 Widzę  że już teraz , pozamiatane ma koleś XXX . [2009-12-28 17:17]

jurek

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE WSZYSTKIM ETYCZNYM WĘDKARZOM---------, BO ZA TAKICH WAS UWAŻAM ................ DZIĘKI  ZA  MIŁE  RADY----------ŻYCZĘ WSZYSTKIM z  NASZEGO  PORTALU................ ABY ROK   2010  ---- BYŁ ROKIEM SPEŁNIONYCH WASZYCH  NADZIEI.......... Pozdrawiam wszystkich  Jurek  Suchodolski .
[2009-12-28 17:40]

Jurku, znasz moje zdanie na takie tematy, jesteś solą w oku kłusoli , a to razi ........

a z tym delikwentem należy zrobic porządek, żadnych osób anonimowych !!!!!!!!!!!!!!!!!

[2009-12-28 18:06]