Jurek społeczniaku za 5 gr

/ 72 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Norbert Stolarczyk



(XXX2010) właśnie rzucał mi się na poczcie priv oznajmiając że jestem tłumok oraz że może mnie kupić, mógłby się trochę bardziej chłopczyk wysilić.

(2009/12/29 23:09)

łysy wąż


... no to niech sobie kupi kartę wędkarską ... (2009/12/30 09:36)

u?ytkownik15975


O niech ode mnie kupi bana :D chetnie mu sprzedam za 10 kafli ;))
Tluk Tluk tluk i dzieciak na poziomie zula spod sklepu...
Ola Ola! :) (2009/12/30 13:48)

u?ytkownik15975


Ja chce Ja chce zeby do mnie napisal :D
Nudny dzien mam to sie chociaz troche posmieje ;) (2009/12/30 15:01)

yrtso


Ja już do niego coś napisałem...i czekam na odpowiedź... (2009/12/30 17:06)

kazik


Chłopaki nie dołujcie tego kłusownika , on zamierza legalnie łowić tylko musi opłacić kartę , a wy odstraszacie go . Kolega Jurek już go naprowadził na dobrą drogę , tylko powrót na tą drogę jeszcze trochę boli i ambicje urażone też się odzywają . Widać dobrą i wychowawczą pracę naszego kolegi ,,Jurka” , aby tak dalej i nie przejmuj się Jurek , bo za parę miesięcy jeszcze będzie koledze dziękował że tak się stało.

(2009/12/30 18:27)

u?ytkownik24055


No to sobie koleś pogorszył.Uważam to za krok desperacji kolesia ,trzęsie gaciami, Bo Jurek zrobił mu kuku.Ale zeby Norbertowi grozić .Dlamnie to nie człowiek to ostatni gatunek zgniłego rabarbaru. Nie zatrudni go nikt nawet do tarcia chrzanu.No Juras ze Spychowa Bochaterze nasz.Ta desperacja kłusola ,potwierdza niejednokrotnie i dokumentuje ,ze porządnie dajesz im w kość .Jurku, chylę czoła JESTEM Z TOBĄ WSPIERAM CIĘ CAŁYM SERCEM ŻYCZĘ CI W NOWYM ROKU JAK NAJMNIEJ NERWÓWKI ,JAK NAJMNIEJ POTYCZEK .ABY TWOJE SERDUSZKO BIŁO JAK NAJDŁUŻEJ.NIE POZOSTAWIMY CIĘ SAMEGO JESTEŚMY Z TOBĄ .pOZDRAWIAM SERDECZNIE JURKU WYTRZYMAŁOŚCI W TYM CO ROBISZ . (2009/12/30 21:25)

u?ytkownik24055


KAZIU Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA CIEBIE.PROSZĘ WYTŁUMACZ MI JEDNĄ JEDYNĄ RZECZ W SWOIM RODZAJU.juAK MOŻNA KOMUŚ WYBACZYĆ ,PO TYM CO ŻYWI TEN DELIKWENT DO NORBERTA .NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ TO TO ŻE KŁUSOLE GROŻĄ NASZYM KOLEGOM.TAKIE PODMIOTY I WYRZUTKI SPOŁECZEŃSTWA ,NIE MAJĄ PRAWA BYTU NA TYM PORTALU.POWIEM KRÓTKO S..M NA NICH .O JURKU NIE MUSZĘ WSPOMINAĆ .TA OSOBA SKROMNA ,JAKŻE WSPANIAŁA ,CZUWA NAD ZWIĘKSZENIEM RYBOSTANU W NASZYCH WODACH.POPRZEZ TŁUMIENIA OBSRAJ KRZAKÓW. POZDRAWIAM (2009/12/30 21:56)

u?ytkownik24055


Kaziu mam jedno pytanie do ciebie .gdzie są granice rozsądku .
Czy uważasz ze nie wykluczając Jurka ,Może ktoś takiemu kłusolowi pomóc. bo ja tak nie uważam . Zwazywszy ze niejednokrotnie zapewne były poczęte kroki i rozmowy ku temu. (2009/12/30 22:11)

u?ytkownik24055


Obserwuję Kaziu twoje wpisy czy też opinię jak kto woli .Czytam twoje wypowiedzi ze zrozumieniem .Ale niekiedy nie mogę się z tobą zgodzić . wiem że powinno się trzymać fason. Natomiast w moim mniemaniu.Jezeli chodzi o twoje wypowiedzi ,w taki sposób ,że nie chciał byś nikomu wchodzić w drogę. Trzymasz sztamę tak aby ci nikt nie dokopał .Uraziło mnie ze obtoczyłeś otoką,czy aureolą,wszystkich co to piszą dobrze czy też źle.Dlamnie jest to zrozumiałe poniekąd ,dopuki nikomu nie zaszkodzi wizerunku czy jak kto woli fa siaty.Natomiast jeżeli chodzi o groźby,które sam doświadczyłeś .nagle masz inne zdanie   .jA NA TEN PRZYKŁAD MAM TYLKO I WYŁĄCZNIE JEDNO ZDANIE.oBRONA KŁUSOLI TO NIC INNEGO JAK ATAK.dLATEGO NIE  MA UMNIE WIARY ŻE KTOŚ SIĘ NAWRÓCI.ZAWSZE POPIERAŁEM ZWALCZANIE KŁUSOLA I BĘDĘ POPIERAŁ -PO WSZECH CZASY.tOCZKA (2009/12/30 22:40)

u?ytkownik23635


                                                                                                                       
Lać kłusoli
(2009/12/30 23:00)

krzycho34


Jureczku olewaj debili szkoda nerwy szarpać sobie na nich niech piszą każdy i tak wie jak jest naprawde gonić tylko z wody towarzycho a ten oszołom co posał ten tekst o tobie to skoro mu tak ciężko i nie ma co jeśc to niech się weźmie za uczciwą prace a nie kłusuje pozdro dla normalnych i szczęśliwego nowego roku (2009/12/31 13:00)

jedrzej53


Witam, p.Jurku głupota nie obraża i proszę lekceważyć takie wpisy,nieporadność nie tłumaczy przestępstwa, szkoda że redakcja wędkuje.pl pozwala na dokonywnie takich wpisów .Pozdrawiam z Nowym Rokiem  A.J. (2009/12/31 13:49)

u?ytkownik24055


A ja uważam że redakcja dobrze robi że zezwala na takie wpisy. Jest przynajmniej dowód zastraszania przez takich bęcwałów porządnych i cenionych ludzi .Pozdrawiam (2009/12/31 18:43)

gg003


Widocznie ktoś już go drapną i musiał  mandacik zabulić, nie znam osobiście pana  Jurka, ale  należą mu się odemnie słowa uznania, za to co robi dla nas  wędkarzy.Sam byłem świadkiem  nad wodą , podchodzi do prezesa koła jakiś   facet i mówi, nie stać go na kartę wędkarską , stracił pracę a wedkarstwo jest jego największą pasją, czy może sobie połowić , w to miejsce w ramach wolnego czasu  , a ma go pod dostatkiem , szuka pracy, może sprzątać  zbiornik wodny , kosić trwę . ma swoją kosiareczkę żyłkową i zabawi się w ochroniarza.Finał był tej rozmowy taki ,że ten koleś spokojnie sobie wedkuje, jest czysto nad wodą , miejscówki  nie zarastają zielskiem a i problem  charatania wszystkiego co ino można przerobić na karminadle i do octu się obniżył.Potrafo sobie wziąć pieska i obejść dokoła zbiornik, w razie jakiegoś problemu , odejdzie i dzwoni , że kłusują ryby i trzymają je w bagażniku.Pokazywał mi wielkie okazy szczupaków , sandaczy , które uwiecznił na fotografii, wypuszcza  ryby.Prawdziwy zapalony wędkarz - społecznik, swoje wędkowanie woli odpracować , niż być kłusolem. (2010/01/02 11:12)

withanight88


Postawa godna naśladowania, jak i prezes jest dobrym człowiekiem. Takich ludzi właśnie potzreba w ZG (2010/01/02 11:39)

Irkoni


Zgadzam się z wypowiedziami przedmówców,takich prezesów powinno być więcej,a i nasz społecznik Jurek (sorki za nasz ale wykonuje robotę dla nas wszystkich) da sobie radę,i nie da się zastraszyć (2010/01/02 12:04)

dabek


Jeba* tego co pisal chyba matka go nie kocha a tata w nocy i musi jakos odreagowac  (2010/01/02 21:32)

u?ytkownik23635


                                                                                                                        
Dabek
Zaczepki w stylu... jego mama albo jego tata nie są na miejscu.

Sprawa dotyczy xxx2010 a nie jego najbliższej rodziny.
Coś Ci się nie podoba?... napisz bezpośrednio o nim i o tym kim dla Ciebie jest.
Dla mnie taki tekst jaki Ty zapodałeś to ostatnie słowo do mordobicia.
Więcej kultury Kolego. (2010/01/02 21:51)

u?ytkownik24055


rooster.Dobre spostrzeżenie .Nie ma co mieszać mamy czy taty w tym czy też innym tłumaczeniu. Bo co winni rodzice,a może winni.Trzeba sobie zadać pytanie.Dla mnie i mówię to z pełną odpowiedzialnością ,jeżeli ktoś jest winien swojego postępowania ,jest świadomy tego co robi ,wysyła pogróżki naszym kolegom .To taki człowiek zasługuje na rożnego rodzaju [potępienie.To szumowina i nie powinno się go bronić w żadnym przypadku. (2010/01/03 06:29)

gg003


Dodam jeszcze   o tym koledze, posiado  super miejsca u siebie na placu na rosówki, wracając do domu z pracy, zawsze pod płotem mam uszykowane pudełko a w nim tłuściutkie rosóweczki.Poradziliśmy mu aby zrobił konkurencję, w sklepie wędkarskim takich nie kupi a tamte robaki to lipa.Zaczeliśmy mu  sprowadzać kolegów po kiju i tak zostało , po rosówki gdzie? do grubego  Benka.Teraz  ma parę zł, chociaż nie jest to majątek ale na  jedzenie , chleb   itp artykuły mu starcza.A  z początku kombinował czy mu z tymi glizdami wypali , a dokoła masę wedkarzy jest i udało się.Zawsze mamy  świeży wywiad co nad wodą piszczy, oby takich  Benków było  jak najwięcej wsród nas. (2010/01/03 09:20)