Zaloguj się do konta

Jubileusz Naszego Koła Zwierzyniec

utworzono: 2010/12/28 22:47
czaplasiwa

W tym roku przypada wielki Jubileusz powstania Naszego Koła.
Wydrukowano książkę, wydano pamiątkową odznakę i cisza!
Czy członkowie koła Zwierzyniec opłacający w nim składki, wybierający od lat Zarząd Koła a także ci nowi nasi członkowie nie mogą nacieszyć oczu i uszu wiadomościami jak, gdzie i co wydarzyło się w związku z tym Jubileuszem? A może ktoś dostał jakieś odznaczenia związkowe za pracę  a co za tym idzie i jest ściśle z tym związane zasłużył na ulgi w opłatach? Mamy fora aż trzy, albo nawet cztery. Do tego stronę Zarządu Okręgu i nic. Wszędzie cisza. Czy ktoś przed członkami koła chce coś ukryć? A może po prostu zapomniał?
Co Wy koledzy Koła Zwierzyniec na to?????

[2010-12-28 22:47]

cristobal68

Witacjie drodzy Koledzy w tym Nowym Roku 2011

Niestety też nic nie słyszałem na temat tego Jubileuszy Naszego Koła ,chociaż jestem stałym bywalcem i nad wodą (nad naszymi zbiornikami)oraz czasami w kole i oczywiście na Naszych Forach.Niestety nic nie wiem na ten temat.

[2011-01-05 10:10]

czaplasiwa

ALE CISZA!!!!!! Członków tutaj mamy wielu, a nikt nic nie wie o tak ważnym jubileuszu Koła. 60 latek to nie w kij dmuchaj. Przecież przez nasze koło przewinęło się wielu znanych i zasłużonych wędkarzy. Wielu z nich jest nadal członkami naszego koła. Są cztery fora i na żadnym z nich nie ma żadnej wzmianki o tym. Trochę mnie to dziwi.Wszystkie koła więtujące swoje rocznice i jubileusze mają choćby nawet skromną wzmiankę w WW. A my to od macochy? Chyba że kto ustalił że tak ma być.
[2011-01-17 12:43]

bankowy409

Kiedy podpiszecie jakieś porozumienia
bo do tej pory nic sie nie dzieje
Ja chętnie gdzieś bym pojechał
[2011-02-06 12:08]

Witam nie jestem z waszego koła ale o waszym święcie słyszałem książeczkę też mam dzięki kolegom z Krakowa :) Pozdro i byle do setki później już jakoś poleci ;)
[2011-03-04 09:59]