J.Otmuchowskie-gdzie zwodować łódkę?

/ 5 odpowiedzi
 Koledzy Wędkarze ! gdzie można zwodować łódkę bez zbędnych problemów i proszenia się właścicieli ośrodków ? interesują mnie miejscówki płatne i takie gdzie można zwodować za free :)o ile takowe są ? z góry dziękuję  i  pozdrawiam
tomik j

jakiś babol w tytule :) oczywiście chodzi o jezioro Otmuchowskie i ewentualnie Nyskie (2014/05/28 20:40)

pablo26ch

W Ściborzu nad otmuchowskim zwodujesz spokojnie bez opłat.Za smażalnią przy kanale ulgi jest brama, wjeżdżasz za koronę wału potem w prawo wzdłuż działek na końcu w lewo i pod samą wodę.Pozdrawiam. (2014/05/29 04:54)

tomik j

dziękuję Kolego :) a wiesz może jak się rozwija sytuacja ze stanem wody i kolorem? oglądam tv i straszą powodzią a rozpoczęcie sezonu za dwa dni :)  (2014/05/29 08:53)

johny77

kolego płynie kakao i duuuuza woda wiec na otmuchowie bedzie metna woda, na głębinowie duza woda juz jest nie wiem czy teraz nie spuszczają. (2014/05/29 12:08)

tomik j

dzięki bardzo :) mam plan wybrać się w niedzielę na łódź :) hm... tylko czy coś z tego będzie ?   jak byście mieli informacje z rozwijającej się sytuacji na Otmuchowskim i Nyskim to będę bardzo wdzięczny:) a  na plaży w Wójcicach zwoduje się łódź ?słyszałem że jest taka opcja !? (2014/05/29 22:28)