Zaloguj się do konta

Jigowy puchowczyk

utworzono: 2014/07/14 20:36
BrodaPUCK

Hej! :) jestem nowy na forum wiec cześć wszystkim! postanowiłem sie pochwalić i zapytac o opinie na temat tego co ukreciłem. jakiś czas temu zacząłem kręcić jigi z myślą o okoniu wykorzystując wzory muchowe. Powiedzcie co sądzicie. Podam przykładowe zdjecie jiga (główka 2g haczyk 8)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee940668f360366c.html

pzdr. Broda.
[2014-07-14 20:36]

Hej! :) jestem nowy na forum wiec cześć wszystkim! postanowiłem sie pochwalić i zapytac o opinie na temat tego co ukreciłem. jakiś czas temu zacząłem kręcić jigi z myślą o okoniu wykorzystując wzory muchowe. Powiedzcie co sądzicie. Podam przykładowe zdjecie jiga (główka 2g haczyk 8)

pzdr. Broda.

Jeżeli zamierzasz na tym zarobić parę groszy,dlatego pytasz się to zapewniam Cię,że teraz nawet każde dziecko z podstawówki robi to bez najmniejszych problemów.You Tube posiada setki filmów o tym jak ukręcić tą prostotę.Jeżeli chcesz się choć troszkę wykazać to lepiej szkol się w produkowaniu ripperów,twisterów-one wymagają dużo większych umiejętności.A kręcenie kogutóm,Jigów hahaha,przecież to każde dziecko na pracach technicznych w szkole podstawowej zrobi.
[2014-07-14 21:07]

Zielony80

BrodaJig ciekawy, grunt to prezentacja.Nie zrażaj się wypowiedziami powyżej. Jak byś chciał to mógł byś opisać kręcenie kulek z nosa i wstawić na Hydepark.Ćwicz i dochodź do perfekcji :)Poczytaj trochę: http://forum.wedkuje.pl/f,moje-koguty-przynety-wedkarskie,432789,875.html.W razie pytań Koledzy na pewno pomogą.
[2014-07-14 21:37]

89krzysztof

pzdr. Broda.

Jeżeli zamierzasz na tym zarobić parę groszy,dlatego pytasz się to zapewniam Cię,że teraz nawet każde dziecko z podstawówki robi to bez najmniejszych problemów.You Tube posiada setki filmów o tym jak ukręcić tą prostotę.Jeżeli chcesz się choć troszkę wykazać to lepiej szkol się w produkowaniu ripperów,twisterów-one wymagają dużo większych umiejętności.A kręcenie kogutóm,Jigów hahaha,przecież to każde dziecko na pracach technicznych w szkole podstawowej zrobi.

Pokaż swoje koguty, własnoręcznie ukręcone.
[2014-07-14 22:19]

pzdr. Broda.

Więc pokaż ty swoje chłopcze najpierw ok.Skoro tobie dziecko nie odpowiadałem,więc się nie udzielaj smarku.
[2014-07-14 23:14]

sopel13

@Lukasz1111 a ty co kolejny znaFca??? który ledwo co założył sobie konto na forum i już takiego cwaniaka udaje. Czytałem twoje wszystkie komentarze i jak do tej pory to nic mądrego nie napisałeś, tylko nabijasz się z innych. Zdechło Ci zwierzątko czy partner Ci nie daje, i swoje niezadowolenie wylewasz na forum? Jak szybko to konto założyłeś tak szybko je usuniesz jak wielu takich jak ty.
[2014-07-15 12:07]

89krzysztof

pzdr. Broda.

Więc pokaż ty swoje chłopcze najpierw ok.Skoro tobie dziecko nie odpowiadałem,więc się nie udzielaj smarku.

Następny kozak w necie :) Leczymy kompleksy, co ?
[2014-07-15 12:45]

pompips

Widzę że kol Lukasz1111 leczy dalej syndrom małego pisiorka, pałując na potęgę ludzkie wpisy i komentując w sposób obraźliwy na forum.
 Doradzę ci kolego wizytę u psychologa ew jak jest za późno na leczenie głowy wizytę u lekarza od nóg.
[2014-07-15 14:10]

ryboman91

Jigi zaje*iste... Po ile sprzedajesz? [2014-08-30 08:47]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia