Zaloguj się do konta

Jeziorsko-czy złowię tam suma?

utworzono: 2011/07/02 00:13

Witam wszystkich pisze pierwszy raz więc proszę żeby mnie nie krytykować jeśli coś będzie nie tak. Chciałem wybrać się na jeź.jeziorsko ok warty na suma (ale nie rekordowego taki wymiarowy wystarczył by) lecz nie wiem dokładnie gdzie czytałem że te ryby lubią duże głębokości a te są koło tamy gdzie łowić podobno nie wolno więc moje pytanie brzmi gdzie można by jeszcze znaleść tą piękną rybę w których miastach i na co najlepiej biorą i. Dzięki. [2011-07-02 00:13]

auratus 2

Na suma to sobie najlepiej zrób zasiadkę w okolicach mostu rzeki Warty niedaleko miasta Warta .Przed mostem poszukaj sobie dogodnego miejsca . Są tam głębsze dołki ale pamiętaj , że sum w nocy intensywniej żeruje i w pogoni za ofiarą wychodzi z nurty na płytszą wodę .Tak , że ustaw sobie wędki w pobliżu nurtu i wypłacenia . Dużej ryby :).
[2011-07-02 06:31]

dzięki jak dostanę urlop to napewno się wybiorę jak urlop dostanę [2011-07-16 00:42]

gerard94

mam podobny dylemat ale ja planuje wyjazd w poniedziałek  na warte za tamom lecz z tego co ja wiem to trudno tam o wymiar łapią tam ale takie po 50-60cm nic nie ma wymiaru...o i dużo jest takich po 20-30cm i biorą głównie w nocy ,ale byłem na warcie tam za tamą z miesiąc temu pod namiotem i przyjechał pewien wędkarz i łapał ze mną i ok godziny 23 złapał węgorza miał z 45-48cm na rosówke więc jak chceż połowić to tam za tamą jest ładna ryba:)pozdro!!!

 

[2011-07-16 21:02]