Jezioro Rokickie

/ 6 odpowiedzi
Witam byl ktoś w tym roku na Jeziorze rokickim (lubiszewie) okolice Tczewa na nocce? :) brało coś w nocy Proszę o szybką odpowiedź mam zamiar się wybrać ale nie wiem czy to ma sens :)
Mirek-Tczew


Długi czas na nockach, jak i za dnia nie działo się nic. Podobno o świcie ruszył się lin i leszcz, ale 100% potwierdzić tego nie mogę. (2015/08/22 10:42)

robinson36


Coś sie wywaliło i mój post zniknął,
kolego na ryby wybieramy się dla przyjemności i to chyba jest najważniejsze.
W jeziorze Rokickim jest sporo ryb i to powinno napawać optymizmem. (2015/08/23 11:10)

Mirek-Tczew


Pewnie, że jeździ się dla przyjemności. Chodzi o to, że to jezioro jest płytkie i bardzo szybko się nagrzewa. Podczas ostatnich upałów ryby bardzo słabo żerowały. Jedynie bolenie o poranku i o zmroku goniły jak szalone.

Co do wielkości rybostanu, to się zgodzę, że ryby jest sporo. Ciekawe tylko jak długo?! Kochane PZW zarybiło to małe jezioro sumem, a to nie wróży nic dobrego:/
(2015/08/30 21:49)

zibiern


Witam,

Co za rybki można polowic w Lubiszewie (rokickie) jestem nowym mieszkancem okolic i zapalonym wedkarzem. Sa wegorze? Jakies wieksze leszczyki sie zdarzaja? A o jeziorze w Zdunach cos Wam wiadomo? Jaki rybostan?

pozdrawiam
(2015/09/10 21:22)

Mirek-Tczew


Na pewno jest leszcz, płoć, lin, szczupak, okoń, boleń, węgorz, sum i karp. Leszcze większe się zdarzają☺ (2015/09/10 22:47)

zibiern


Hej

Dzieki.A mozesz cos napisac o jeziorku w zdunach?
(2015/09/12 21:06)