Jezioro Sopień

/ 3 odpowiedzi
barrakuda81

Piękne te łowiska. Zwłaszcza zdjęcie tytułowe z artykułu pt. "Jezioro Głęboczek Wielki" bardzo efektowne i oczywiście rybki także konkretne. Szkoda że mieszkam na pustyni...:-( U mnie takich wód niewiele albo wcale. Gdyby nie Wisła miałbym przekichane... Lubię czytać opisy łowisk - a nuż się człowiek kiedyś w dane okolice zapuści? Różnie bywa. (2015/03/04 17:12)

Zielan

Wody mam mnóstwo a czasu mało. Z tego dobrobytu aż się w głowie kręci. Z drugiej strony mam wybór o którym inni tylko marzą.  (2015/03/04 17:20)

pedrex

Piękne Jezioro, ale ryby to tam nie ma. Ja wędkowałem przez 3 dni z pontonu, miejsce nęcone i tylko małe wzdręgi i małe okonie ( i to nawet z brzegu na boczny trok inaczej nie chcą brać). Koledzy z pensjonatu łowili dłuzej ode mnie bo około tygodnia, dużo nęcone, stosowali wszystkie dostępne metody bo i grunt i spinning też był grany, efekty podobne. Moim zdaniem wszystkie opowieści o dużych karpiach i amurach, czy też szczupakach tu występujących należą do przeszłości. Niestety nie polecam tego łowiska, chyba że ktoś planuje tylko wypocząć w malowniczej okolicy. W Małym Głęboczku stadnina koni, spływy Drwęcą niedaleko.
Ps. Wszystkie złowione przeze mne okazy wylądowały oczywiście z powrotem w jeziorku ;) (2017/07/25 14:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.