Jezioro Bartężek.

/ 5 odpowiedzi
czy ktoś mi powie na jakich zasadach działa j. bartęzek ? pytanie dotyczy tego gdzie to jezioro przynależy nie ma go w spisie ani na mapach PZW Olsztyn. kto kontroluje i kto dba o to jezioro?
z góry dziękuję
krzysiek

szczawik1984

Jeziorem opiekuje się Gospodarstwo Rybackie w Bogaczewie
A kontrole są ja na wodach PZW. (2014/09/28 17:32)

krzych1006

w takim razie żeby tam łowić trzeba mieć opłaconą składkę na okręg PZW Olsztyn? (2014/09/29 18:10)

szczawik1984

Składkę członkowską wykupujesz w swoim kole do którego należysz a zezwolenie na wędkowanie wykupisz w gospodarstwie w Bogaczewie lub w sklepie rybnym w Morągu na ul.3-go maja 2 (2014/09/29 18:21)

sledziwidz

Łowiłem na jeziorze Bartążek trzy lata temu a w ogóle to łowię od 25 lat na jeziorach Ilińskie Duckie lub Ruda Woda połączone są kanałem elbląskim szlak Elbląg Ostróda od jeziora Duckie odchodzi kanał do jeziora Bartążek na wymienionych jeziorach można pływać na silniku natomiast jezioro Bartążek objęte było strefą ciszy.Łowiłem piękne leszcze krasnopióry płocie ,trafiały się liny tak jak nadmienili koledzy zezwolenie trzeba wykupić w rybaczuwce Bogaczewo lub ich sklepie rybnym w Morągu piękne okolice i dużo wody.

(2015/02/04 16:23)