Zaloguj się do konta

Jezioro Mogilno

utworzono: 2014/06/27 12:20
Brzustowski

Witam serdecznie kolegów po kiju. Prosił bym o kontakt prywatny lub jakieś rozwinięcie tematu tutaj, osoby które łowią na jeziorze Mogilno.
Przyznam że od dawna kusiła mnie ta woda, a jako że zaczął się sezon wakacyjno-urlopowy, to nadarza się świetna okazja żeby tam zawitać.
Preferuję raczej wędkarstwo gruntowe (drgająca szczytówka) i spławikowe... więc z nastawieniem raczej na te techniki chciał bym tam się udać. Lubię łowić w nocy.I tutaj rodzą się pytania: Jakie tam występuje dno, na jakie koszyczki itp się nastawić ?
Gdzie są miejsca na tyle mało zarośnięte na dnie żeby z powodzeniem stosować metody gruntowe.Wiadomo, co łowisko to różne obyczaje jego mieszkańców... więc może ktoś zdradzi parę dobrze działających tam przynęt i zanęt.Mam oczywiście zamiar wybrać się na mały rekonesans przed dłuższą zasiadką, i samemu troszkę powęszyć... jednak jak wszyscy wiedzą rady doświadczonych bywalców akwenu są zawsze bezcenne.
Dodam jeszcze na koniec że prawie zawsze złowione przeze mnie ryby trafiają z powrotem do wody... więc nie macie się co obawiać sympatyczni koledzy strat w rybostanie :)

Z góry dziękuję osobom które będą tak miłe i podzielą się swoją wiedzą. [2014-06-27 12:20]