Jezioro Bytyńskie

/ 5 odpowiedzi

czy warto wybrac sie na jezioro Bytyńskie w bytyniu.pozdrawiam

Thomas67


Witajcie. Jest wielu przeciwników jak i zwolenników tego zbiornika. Ja mimo tego co tam nie miłe jakoś czuję sentyment do tego miejsca. Zastanawiam się czy można już tam łowić ? Czy ktos z koleżanek, kolegów juz był lub oriętuje się w temacie? pozdrawiam. (2011/03/05 11:34)

Thomas67


Witajcie. Jest wielu przeciwników jak i zwolenników tego zbiornika. Ja mimo tego co tam nie miłe jakoś czuję sentyment do tego miejsca. Zastanawiam się czy można już tam łowić ? Czy ktos z koleżanek, kolegów juz był lub oriętuje się w temacie? pozdrawiam. (2011/03/05 11:36)

teethar


Witam,

tak, ja byłem wczoraj na jeziorze Bytyńskim z 2 kolegami wędkarzami i niestety ale... nie mogę nic dobrego napisać. Byliśmy dobrze przygotowani na jesienne zmagania z drapieżnikami, warunki były doskonałe (pierwsze przymrozki więc sandacz powinien być super aktywny) i nic nie wskazywało żeby ryby nie były chętne do współpracy a niestety cały dzień łowienia (10h) zamknęliśmy stanem - 1 okoń... :( Nie wiem o co chodziło, zjechaliśmy całe jezioro, próbowaliśmy praktycznie wszędzie i nic. Nawet brań nie było. Teoretycznie to jezioro jest pewniakiem. Tak zresztą było, gdy odwiedziłem je ostatni raz w sierpniu br. Wtedy udało mi się wyciągnąć 2 szczupaki, kilka okoni a i kolega nie zszedł z wody "o kiju". Od innego wędkarza, lokalnego, usłyszeliśmy, że podobno właściciel jeziora kilka dni wcześniej odłowił znaczną ilość ryb prądem. Czy ktoś może te doniesienia potwierdzić? Jezioro jest piękne i ryb może być tam wbród, ale tylko jeśli da się im jakieś szanse... pozatym dlaczego sprzedają zezwolenia na "puste" jezioro...? Niestety ale więcej tam nie pojedziemy...
(2011/11/12 16:44)

roman76


witaj kolego ,ja właśnie dziś wróciłem z tego jeziorka,siedziałem tam z żywcem i też wróciłem bez rybki ,nie licząc okonka na robaka,a co do przypuszczeń odnośnie prądu to jak już wielokrotnie pisałem nie widziałem nie wypowiadam się,fakt jest jeden jeżeli by tak było jak wszyscy mówią to nikt już by tam nie jeździł ,a nie wiem czy byłeś tam latem to miejsca na sobotę i niedzielę nie uraczysz (2011/11/12 17:06)

Thomas67


co do odłowu to prawda, nie wiem czy prądem, ale opowiadał mi znajomy że był przy odłowie. Ryby wyjęli takie że szok, piękne. Ja tego nie widziałem. (2012/02/25 23:10)