Zaloguj się do konta

Jezioro Kopcze

utworzono: 2013/02/03 13:20
Slawekkkk

Jakie efekty mieliście na Kopczy w 2012 roku ?? [2013-02-03 13:20]

pioter94

Słabe jak zawsze. Co prawda byłem tak kilka razy w pogoni za drapieżnikiem to lipa totalna kilka szczupaków bez wymiaru i okonie mikrusy.
[2013-02-03 17:15]

Slawekkkk

jestem ciekaw czy sumy już wszystko wyczyściły ?a swoją drogą ciekawe kto dokładnie wpadł na taki pomysł by wpuścić tam tyle suma ... [2013-02-04 15:48]

pioter94

Ja w tym roku poświęcę kilka nocek zapolować na tego rozbujnika na spinning.
[2013-02-04 22:52]

egzekutor

sporo suma i szczupaka polapano w rejonie lini wysokiego napięcia.sumy mają do 40 kg i teraz jest ich dużo bo sie wytarly.co do samego jeziora pierwsze pare km to pustynia zero roślinności i ryb dopiero z drugiej strony od lini moża złapac ładnego drapieznika [2013-02-05 08:43]

Slawekkkk

w 2010 r. w jednym tygodniu z kumplem wytaragaliśmy 3 sumy o wadze 10 kg/szt. ale to po stronie kaczorskiej przed szyjką , musi być ich tam sporo .Jedna sztuka miała pół wiadra ikry !! także już chyba jest po jeziorze .. [2013-02-05 16:49]

artek76

Egzekutor,co Ty za bzdury wypisujesz,pod linią wysokiego napięcia łowię od 10 lat i nikt tam jeszcze suma nie złowił,a na rybach jestem dosyć często,więc jak nie jesteś w temacie to nie wprowadzaj ludzi w błąd.I jeszcze te sumy do 40kg,chyba dobry sen miałeś.Ja też miałem dobry sezon pod linią wysokiego napięcia,częstą zdobyczą były dorsze i śledzie. [2013-02-06 09:00]

artek76

sporo suma i szczupaka polapano w rejonie lini wysokiego napięcia.sumy mają do 40 kg i teraz jest ich dużo bo sie wytarly.co do samego jeziora pierwsze pare km to pustynia zero roślinności i ryb dopiero z drugiej strony od lini moża złapac ładnego drapieznika


Pierwsze parę km to pustynia.To wg.Ciebie to jezioro ile ma kilometrów? Chyba,że mówimy o całkiem innym zbiorniku,no ale jak ktoś nie ma wiedzy to pozostawiam to bez komentarza. [2013-02-06 09:05]

egzekutor

osobiscie raz byłem na tym jeziorze od strony Kaczor przeszedłem jakies 1-2 km linią brzegowa a co do lini wysokiego napięcia te informacje mam od znajomych z Kaczor nawet pokazywali mi zdjęcia tych sumów wiec nie irytuj sie.mojego kolegi ojciec prawie codziennie jeździ na te jezioro i stad wiem o tych wynikach. na privie mogę Ci napisac kto to jest dokładnie. a postaram sie uzyskac zdjecia tych sumow i narobie Ci trochę wstydu bo moze ty nie potrafisz ich łapac [2013-02-07 09:18]

egzekutor

Trochę mnie poirytowałeś tymi wpisami więc zamieszczam zdjęcie jednegoz tych sumow może po sylwetce poznasz kto to jest z kaczor.I idz spac może właśnie podczas snu zlapiesz jakąś rybę np. suma.Nigdy nie pisze nie sprawdzonych rzeczy bo byloby mi szkoda zajmowac czas innym banialukami [2013-02-07 10:11]

Slawekkkk

Znam  tego gościa , sumisko ładne ale nie myślałem ze tak duże już są .Swoją drogą gdy wpuszczali tą dużą ilość suma ( jakoś 10 lat już chyba  będzie) to pewnie rozdzielili je na strone kaczorską i równopolską . [2013-02-07 17:57]