Jezioro Konińskie

/ 2 odpowiedzi
Witam choć nie jestem z waszego koła,ani nawet miasta czy województwa to jednak chętnie patrzę na wasze piękne jeziora które macie w swoich miejscowościach. Dużo czytałem na temat obfitości ryb w waszych jeziorach. Nie miałem możliwości łowić na nich ale kiedyś chętnie się wybiorę na któreś z nich teraz co najwyżej mogę łowić na gople. Póki co chciałbym się dowiedzieć wasze opinie na temat waszych jezior jak i gopła.Co łowicie,jak często i wszystko co związane z tym pięknym hobby naszym :)
pawelkonin99


Moge powiedziec tylko tyle , jest uradowany ze mam ten przywilej mieszkania 20 m od jeziora gosławskiego . Wedkuje prawie codziennie , nie lapie super duzych ryb , no w sumie amur 20 kg , miejscowych wcale nie dziwi , ale i tez jesiotr nie jest nadzwyczajny . Mysle ze pare lat temu bylo tu jeszcze wiecej pieknych okazow , w sumie nie mysle tylko jestem pewny , a patrzac na zdjecia moich dziadkow i wujów z sumami po 70 kg , tolpygami 45 kg i karpiem 25 kg . Wiec zapraszam i zycze polamania na koninskich wodach . (2012/12/30 23:05)

Mario18


Tak jezioro gosławskie to chyba jedno z ciekawszych jezior,myślałem o nim już dużo wydaje mi się że korzystną metodą połowu jest tam metoda gruntowa z koszyczkiem czyż nie tak? (2013/01/07 20:53)