Jezioro Owieczkowo

/ 5 odpowiedzi
witam wszystkich był ktoś moze ostatnio na jeziorze Owieczkowo , Słupno lub Grodno dzieje sie tam coś w wodzie  bo u mnie w mazowieckim na Wiśle i Narwi to średnio.
bywam tam w okolicy dosyć często i wedkuje również bede teraz w niedziele moze bym sie tam wybrał .

dziekuje za odp. i podrawiam wszystkich
Tofik83


Byłem tydzień temu na Owieczkowie i lipa. Pół nocy przesiedziałem i tylko jeden mały leszczyk. Ale nie bywam tam ostatnio za często, więc to może wyjątek potwierdzający regułę. Zresztą pogoda nie dopisywała. (2012/07/19 12:55)

u?ytkownik32263


Dziś ok 5 h spinningowania z pontonu i lipa. Dwa szczupacze skubnięcia i jeden pstryk. Nawet nie wiem czy sandaczowy czy okoniowy. Guma miała już za dużo śladów po zębach. Generalnie jezioro mi się średnio podoba. Może zawitam tam na jesień za mętnookim, może. Bo są lepsze miejsca. Pozdro! (2012/07/20 23:32)

Rool


na grodnie bylem i dalej lipa karp się nie odzywa jedynie małe leszcze ale jeżeli interesuje cie mlewiec to ci powiem ze bierze dobrze :D (2012/07/26 07:34)

u?ytkownik41714


Witam! Byłem na Owieczkowie w zeszłym tygodniu na noc. Ale słabo. 10 małych leszczyków inic więcej... (2012/07/26 08:39)

Krzychu-1986


Byliśmy z kolegą na Owieczkowie ponad miesiąc temu, 8 lipca. Zachęcony opiniami kolegów i tabelami z zarybień nastawiłem się na sandacze. Pojechaliśmy pospinningować z łodzi, mieliśmy ze sobą echosondę, opłynęliśmy całe jezioro i tu zdziwienie. Nie znaleźliśmy żadnej górki, żadnego dołka, prawie żadnych zaczepów - jedna kłoda kilka metrów od trzcin i to by był na tyle. Jezioro można podzielić na dwie części płytszą do ok 2,5 m i głębszą do 4,9 m pozatym przypomina basen tzn kilka metrów za trzcinami zaczyna się dość stroma skarpa, po której pozostaje już tylko płaskie równe dno. Nie udało nam się spotkać z sandaczem, żałuje. Trafiliśmy jedynie na stada małych i średnich okoni, pomimo że żerowały nie brały na wszystko. Jak trafiliśmy w gumy to zaczęła się zabawa. Uważam, że woda jest dość ciekawa, nadal jednak zastanawiam się gdzie w takim zbiorniku szukać sandacza? Może jakieś podpowiedzi?    (2012/08/14 21:40)