Jezioro Rybnica

/ 5 odpowiedzi
Interesują mnie aktualne informację na temat ryb znajdujących się w tym łowisku. Sporadycznie łowię tam od kilku lat i nigdy nie udało mi się złapać żadnej konkretnej ryby. Złowił ktoś tutaj coś większego. Jeśli tak prosiłbym o informację jakie tam są ryby, na co biorą i mniej więcej, w których miejscach. Z góry dziękuję za pomoc :). 
malroon


Witam podepnę sie do tematu bo mnie też to ciekawi. Ostatni raz tam byłem jak jeszcze było prywatne efekt to krąpik jak dłoń i kilka wzdręg. Z zasłyszanych opowiadań to podobno jest tam duży szczupak ale ile w tym prawdy to nie wiem. (2012/04/19 22:40)

ypman666


siema jest szczupak i to duży ale mało jest też troche okonia ale dużo jest lina ja lowie tam tylko w nocy bo w dzień to lipa /drobnica/ przynenta jak to na lina biały kuku gnojak dobrze nęcić pare dni (2012/04/20 10:35)

mamdobrze


Dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze kolego zdradzić, z którego miejsca łowisz te linki, bo nie ukrywając dojście to wody jest niedostępne i znajduję się tam tylko kilka miejsc, z których można łowić.  (2012/04/20 20:34)

ypman666


z łódki kolego z łódki ale od strony działek też można złowić (2012/04/21 08:05)

mamdobrze


W której części jeziora jak z łódki? (2012/04/21 13:37)