Zaloguj się do konta

Jezioro Skarlińskie

utworzono: 2012/03/14 20:54
zagraj

Witam. 

Na początku czerwca wybieram się nad jezioro skarlińskie < Pojezierze Brodnickie>.Oczywiście będe chciał tam trochę powędkować i chcę zebrać trochę informacji na temat tego jeziorka od ludzi którzy tam byli i mogą coś powiedzieć.Żeczy jakie mnie interesują to:

1-jakie ryby udało się wam tam złowić (ilość i rozmiary)

2-gdzie można wykupić zezwolenie na połów ryb w tym jeziorze

3-jakimi metodami łowiliście

Jeśli ktoś ma mape batymetryczną to był bym wdzięczny za podesłanie

Patryk Zagrajek

[2012-03-14 20:54]

galonchagi

mam mape batymetryczna. Na pozostąłe pytania nie odpowiem bo nie łowiłem na tym jeziorze, ale w tym roku zamierzam się nad nim skupić. Opinie są pochlebne ale raczej z zasłyszenia niż z bezpośrednich relacji. Podaj maila na prv to prześlę Ci mapę
[2012-04-28 19:38]

zagraj

Dzięki , że sie odezwales

Mape już mam prosił bym jedynie o jakieś relacje z wypraw nad wode jak już zaczniesz tam lowic.

Ja jade tam dopiero w lipcu więc jeśli będziesz tam pierwszy to bym był wdzięczny za relacej.

[2012-04-28 21:07]

Bootleg

Jezioro jak jezioro, dość długie :) linia brzegowa ciągnie się naprawdę długo. Wędkowanie od strony Wawrowic i Mikołajek gdyż tam jest najwięcej pomostów. Jeżeli chodzi o spinning to właściwie tylko łódka (z brzegu dojście słabe ze względu na rozległy pas trzcin praktycznie na całej długości jeziora). Jeżeli chodzi o spławik to na pewno jeżeli poświęci się troche czasu to można połapać ładne płotki, leszcza, wzdręgę oraz lina.  Z tym, że na lina to trzeba dobrać dobrą miejscówkę. Na Skarlinie jestem dość często z racji bliskiej odległosci od domu. Podsumowując nie jest to zła woda, ale są lepsze ;)
[2012-04-29 19:45]

lidzbark

mam mape batymetryczna. Na pozostąłe pytania nie odpowiem bo nie łowiłem na tym jeziorze, ale w tym roku zamierzam się nad nim skupić. Opinie są pochlebne ale raczej z zasłyszenia niż z bezpośrednich relacji. Podaj maila na prv to prześlę Ci mapę

Witam mogę się uśmiechnąć do kolegi o mapę jeziora skarlińskiego na prv dachbud@wp.pl.
BARDZO BĘDĘ WDZIĘCZNY

[2013-08-05 16:05]

wedkarskieabc.nml

Zapraszamy do nowego sklepu wędkarskiego na ul. Jagiellońskiej 17 w Nowym Mieście Lubawskim - "Wędkarskie ABC", w sprzedaży także żywiec. [2018-10-29 13:15]