Jezioro Skarlińskie

/ 5 odpowiedzi

Witam. 

Na początku czerwca wybieram się nad jezioro skarlińskie < Pojezierze Brodnickie>.Oczywiście będe chciał tam trochę powędkować i chcę zebrać trochę informacji na temat tego jeziorka od ludzi którzy tam byli i mogą coś powiedzieć.Żeczy jakie mnie interesują to:

1-jakie ryby udało się wam tam złowić (ilość i rozmiary)

2-gdzie można wykupić zezwolenie na połów ryb w tym jeziorze

3-jakimi metodami łowiliście

Jeśli ktoś ma mape batymetryczną to był bym wdzięczny za podesłanie

Patryk Zagrajek

galonchagi

mam mape batymetryczna. Na pozostąłe pytania nie odpowiem bo nie łowiłem na tym jeziorze, ale w tym roku zamierzam się nad nim skupić. Opinie są pochlebne ale raczej z zasłyszenia niż z bezpośrednich relacji. Podaj maila na prv to prześlę Ci mapę (2012/04/28 19:38)

zagraj

Dzięki , że sie odezwales

Mape już mam prosił bym jedynie o jakieś relacje z wypraw nad wode jak już zaczniesz tam lowic.

Ja jade tam dopiero w lipcu więc jeśli będziesz tam pierwszy to bym był wdzięczny za relacej.

(2012/04/28 21:07)

Bootleg

Jezioro jak jezioro, dość długie :) linia brzegowa ciągnie się naprawdę długo. Wędkowanie od strony Wawrowic i Mikołajek gdyż tam jest najwięcej pomostów. Jeżeli chodzi o spinning to właściwie tylko łódka (z brzegu dojście słabe ze względu na rozległy pas trzcin praktycznie na całej długości jeziora). Jeżeli chodzi o spławik to na pewno jeżeli poświęci się troche czasu to można połapać ładne płotki, leszcza, wzdręgę oraz lina.  Z tym, że na lina to trzeba dobrać dobrą miejscówkę. Na Skarlinie jestem dość często z racji bliskiej odległosci od domu. Podsumowując nie jest to zła woda, ale są lepsze ;) (2012/04/29 19:45)

lidzbark

mam mape batymetryczna. Na pozostąłe pytania nie odpowiem bo nie łowiłem na tym jeziorze, ale w tym roku zamierzam się nad nim skupić. Opinie są pochlebne ale raczej z zasłyszenia niż z bezpośrednich relacji. Podaj maila na prv to prześlę Ci mapę
Witam mogę się uśmiechnąć do kolegi o mapę jeziora skarlińskiego na prv dachbud@wp.pl.
BARDZO BĘDĘ WDZIĘCZNY
(2013/08/05 16:05)

wedkarskieabc.nml

Zapraszamy do nowego sklepu wędkarskiego na ul. Jagiellońskiej 17 w Nowym Mieście Lubawskim - "Wędkarskie ABC", w sprzedaży także żywiec. (2018/10/29 13:15)